powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Chorzów. Teatr Rozrywki odwołuje spektakle

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych widzów i widzek oraz w związku z zaleceniami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego zdecydowaliśmy się odwołać wszystkie wydarzenia do 14 kwietnia 2020 roku.

Informacja o funkcjonowaniu Teatru Rozrywki w Chorzowie w okresie od 10 marca do 14 kwietnia 2020 roku.

Pracownicy i pracownice Biura Promocji i Obsługi Widza skontaktują się ze wszystkimi osobami, które zakupiły bilety na wydarzenia we wspomnianym terminie z propozycją zwrotu pieniędzy za bilety.

Wszystkie osoby, które zakupiły bilety bez podawania danych kontaktowych proszone są o wysłanie wiadomości wyłącznie na e-mail kasa@teatr-rozrywki.pl lub wizytę w kasie teatru.

Godziny otwarcia kasy Teatru Rozrywki w okresie od 16 marca do 14 kwietnia:

poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00

soboty, niedziele i święta: nieczynne

Jednocześnie zwracamy się z prośbą o śledzenie informacji na stronie teatr-rozrywki.pl oraz w oficjalnych mediach społecznościowych, gdzie w najbliższych dniach będziemy pisać o zmianach dotyczących repertuaru i funkcjonowania Teatru Rozrywki.

W związku z powyższym zmianie ulegnie także termin premiery Zakonnicy w przebraniu oraz termin konferencji prasowej.

W trosce o bezpieczeństwo prosimy także o weryfikowanie wszystkich informacji na temat nowego koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19, środkach ostrożności i zalecanym postępowaniu na oficjalnej stronie Ministerstwo Zdrowia: www.gov.pl/koronawirus.