powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Odwołano wszystkie imprezy na Torwarze

Jak poinformował PAP dział marketingu i sprzedaży Centralnego Ośrodka Sportu (COS) w Warszawie Torwar, wszystkie koncerty i inne wydarzenia kulturalne w hali COS Torwar zostają odwołane. Powodem jest zagrożenie epidemią koronawirusa.

Rezygnacja z imprez jest konsekwencją komunikatu Wojewody Mazowieckiego z dnia 10 marca 2020 r. o konieczności odwołania wszystkich imprez masowych

Na razie nie wiadomo, kiedy wydarzenia powrócą do grafiku Torwaru - wszystko będzie zależeć od rozwoju wydarzeń w kraju. Organizator wyda także specjalne komunikaty na temat każdej odwołanej imprezy, kiedy tylko uda mu się ustalić z kontrahentami, czy są ostatecznie odwołane czy odbędą się w innym terminie. Aktualnie negocjowane są też formy zadośćuczynienia dla widzów lub po prostu zwrotu biletów - podał dział marketingu i sprzedaży COS w Warszawie.

W tym tygodniu w hali COS Torwar miał się odbyć koncert męskiego, niemieckiego chóru Gregorian, a na początek kwietnia planowany jest w pełni już wyprzedany występ duetu Pro8l3m oraz koncert niemieckiej grupy Scooter.