powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Szczecin. Filharmonia odwołała koncerty i wydarzenia z powodu zagrożenia koronawirusem

Szczecińska filharmonia przez zagrożenie koronawirusem odwołała wszystkie koncerty i wydarzenia pomiędzy 11, a 31 marca bieżącego roku.

- Zgodnie z zaleceniami organizatora, czyli Urzędu Miasta Szczecin, oraz mając na uwadze państwa komfort i bezpieczeństwo, zdecydowaliśmy o odwołaniu wszystkich koncertów i wydarzeń odbywających się w filharmonii w Szczecinie od dnia 11 marca do dnia 31 marca 2020 r. - poinformowały służby prasowe filharmonii.

Wszystkie osoby, które kupiły bilety na koncerty organizowane filharmonię mogą ubiegać się o zwrot kosztów.

Zwroty biletów na wydarzenia organizowane przez filharmonię zaplanowane od 11 do 31 marca będą odbywały się od 11 marca w kasie filharmonii oraz drogą elektroniczną.

Stacjonarna sprzedaż biletów w kasie zostanie wstrzymana. Sprzedaż biletów na kolejne koncerty zaplanowane od kwietnia br. będzie prowadzona jedynie drogą internetową.

- Sytuacja jest stale monitorowana. Jeśli pojawią się dalsze zalecenia bądź wskazania dotyczące kolejnych tygodni funkcjonowania instytucji i organizowania wydarzeń będziemy państwa na bieżąco informować - poinformował służby prasowe filharmonii.

Wydarzenia zewnętrzne, czyli organizowane w wynajętych salach filharmonii zaplanowane od 11 do 31 marca br. również się nie odbędą.