powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Dzień kobiet w Warszawskiej Operze Kameralnej - promocyjne ceny biletów

Słuchacze, którzy w dniach 6-8 marca kupią bilet na koncert Simone Kermes & Amici Veneziani w Zamku Królewskim mogą skorzystać z 35% zniżki. Wydarzenie odbędzie się 11 marca o 19:00.

Simone Kermes uznawana jest za jedną z najwybitniejszych i najwszechstronniejszych śpiewaczek naszych czasów - piszą organizatorzy. Zjawiskowa sopranistka swobodnie porusza się w muzyce wszystkich epok, ale najbardziej ceniona jest za brawurowe wykonania właśnie muzyki barokowej. Nie bez powodu przez światowych krytyków artystka nazywana jest Szaloną Królową Muzyki Baroku!

Niemiecka śpiewaczka jest dziś czołową odtwórczynią partii Konstancji, Królowej Nocy, Donny Anny, czy Fiordiligi, przez co regularnie gości na scenach Nowego Jorku, Lizbony, Paryża, Kopenhagi, Moskwy, Pekinu czy operowych teatrów niemieckich i austriackich.

Program koncertu, który Simone Kermes wraz z grupą muzyków Amici Veneziani zaprezentuje 11 marca w Zamku Królewskim w Warszawie, będzie osobliwą podróżą od muzyki wczesnego Baroku, przez Romantyzm, po współczesność schyłku XX wieku.

INFORMACJA / REZERWACJA BILETÓW

od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00

tel. +48 22 625 75 10

tickets@operakameralna.pl

http://bilety.operakameralna.pl

KASA TEATRU / SPRZEDAŻ BILETÓW

00-145 Warszawa, al. Solidarności 76b

od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00

oraz soboty i niedziele w dniu spektaklu od godziny 16:00

tel. +48 22 831 22 40

www.operakameralna.pl