powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Budapeszt. Koncert Artura Gotza

7 marca aktor i wokalista Artur Gotz zaśpiewa koncert w Budapeszcie w Bem Kulturális Egyesület, podczas którego będzie promował swoją trzecią płytę "Kabaret Starszych Panów.

Przeboje wszech czasów śpiewa Artur Gotz" pod patronatem siedmiu rozgłośni Polskiego Radia, która ukazała się w dwa lata temu z okazji 60. rocznicy powstania legendarnego kabaretu.

Artysta powraca do Budapesztu po dwóch udanych koncertach, które zagrał tam w 2017 i 2016 roku.

To kolejny zagraniczny koncert młodego artysty, który pod koniec ubiegłego roku odbył 3-tygodniową trasę koncertową po USA i Kubie. Wokalista śpiewał również w wielu miastach Europy oraz w Australii i Nowej Zelandii, zagrał ponad 500 koncertów.

Artysta przygotowuje aktualnie czwartą płytę w stylu vintage-pop z piosenkami Igora Jaszczuka. Projekt został dofinansowany przez fanów artysty w ramach akcji crowdfundingowej na portalu "Odpal projekt", a promuje go teledysk do piosenki "Janusz i Grażyna" w reż. Archona. W rolach tytułowych wystąpili Sabina Michalska i Michał Wiśniewski z zespołu "Ich Troje". Klip obejrzało na YouTube już ponad pół miliona osób.

Artur Gotz jest wokalistą, aktorem scen Warszawy i Łodzi, laureatem nagrody "Wokalista Roku 2016", tytułowym bohaterem powieści "Idol" Marty Fox. Wydał trzy płyty: "Obiekt seksualny" (2010) "Mężczyzna prawie idealny" (2015), "Kabaret Starszych Panów. Przeboje wszech czasów śpiewa Artur Gotz" (2018).