Wrocław. Nabór do młodzieżowej grupy teatralnej

Przesłuchanie do nowej grupy teatralnej na Przedmieściu Oławskim!

W ramach projektu "Sąsiedzka sztuka gość-inności edycja 2" Teatr Układ Formalny ogłasza nabór do grupy teatralnej dla młodzieży w wieku 13-18 lat.

Celem projektu jest zebranie wywiadów na temat tolerancji, wielokulturowości w kontekście polskiej tradycji gościnności, które posłużą do stworzenia scenariusza i przedstawienia teatralnego.

Przedstawienie zostanie zaprezentowanego na nowej scenie Układu Formalnego przy ul. Prądzyńskiego 39A..

Warsztaty odbywać się będą raz w tygodniu i potrwają do końca roku 2020.

Doświadczenie aktorskie mile widziane, jednak nie jest kluczowe.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do 15 marca

na adres : sztuka.gościnności@gmail.com

Zgłoszenie powinno zawierać:

- imię i nazwisko

- wiek

- krótki opis doświadczenia teatralnego

Skontaktujemy się z wybranymi osobami, które zostaną zaproszone na przesłuchanie i przygotowanie krótkiego tekstu na pamięć.

Termin przesłuchania podamy w odpowiedzi zwrotnej.

Udział w grupie teatralnej jest bezpłatny.

Prowadzący Adam Michał Pietrzak

ADAM MICHAŁ PIETRZAK absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie filia we Wrocławiu. Występował m.in. na takich festiwalach jak: Edynburg Festival Fringe, Mobarak International Puppet Theater Festival w Teheranie, St Magnus International Festival, Kids Festival Internazionale del Teatro Lecce, Carnaval Venecia 2018, II Festiwal małych Prapremier w Wałbrzychu w swoim autorskim spektaklu Zbyt późno, czy na 37. i 38. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej Stypendysta rektora PWST im. L. Solskiego w Krakowie. Współtwórca i założyciel Układu Formalnego, niezależnej grupy teatralnej utworzonej przez absolwentów PWST we Wrocławiu. Stypendysta "samoformacji aktorskiej". Współpracował m.in. z Wrocławską Szkołą Filmowa, Warszawską Szkołą Filmową, Centrum Technologii Audiowizualnych (CeTa). Ukończył Szkołę Pedagogów Teatru przy Instytucie Teatralnym w Warszawie. Stypendysta prezydenta Wrocławia.

e-teatr.pl - wortal teatru polskiego © Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego