powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Olsztyn. Kilka spotkań z Olsztyńskim Teatrem Tańca

W najbliższych tygodniach w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych zobaczymy dwa spektakle Olsztyńskiego Teatru Tańca - "Nienasycenie" oraz "Poruszony Las".

8 i 9 lutego zapraszamy na spektakl w reżyserii i choreografii Antonelli Boccadamo "NIENASYCENIE" - zachęcaja organizatorzy.

W "NIENASYCENIU" [na zdjęciu] Na scenie pojawia się pięć wyimaginowanych postaci, każda o wyjątkowej i unikalnej osobowości. Ich zarysy powstały podczas dwumiesięcznej pracy i poszukiwań artystycznych. Proces twórczy polegał na badaniu jednostek w sposób intensywny, czasem niewygodny, a nawet wyczerpujący dla samych artystów, ale zawsze był pełen głębokiej prawdy o nich samych. Tancerze wykraczają poza rozpoznawalne zachowania przekształcając je w wyrafinowane kompozycje. W poczuciu nienasyconej ciekawości "NIENASYCENIE" chce przekazać publiczności siłę, piękno a zarazem surową i niepohamowaną kruchość, których można doświadczyć jednocześnie.

Bilety do nabycia: https://www.bilety24.pl/teatr/olsztynski-teatr-tanca-nienasycenie--57872

PRODUKCJA: Spektakl "NIENASYCENIE" został wyprodukowany w ramach projektu "Olsztyński Teatr Tańca.Prolog" finansowanego z Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego 2019. Organizator: Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie.

Partner i siedziba: Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie. Pragniemy zaznaczyć, że po pokazach 28.12.2019 w ramach "Olsztyński Teatr Tańca. Prolog" finansowanego z OBO 2019 spektakl wszedł na stałe do repertuaru Olsztyńskiego Teatru Tańca, na zasadach OTT

**

29 lutego oraz 1 marca zapraszamy ponownie do Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie na wyjątkowy spektakl Olsztyńskiego Teatru Tańca skierowany do dzieci w wieku od 0 do 2,5 lat z opiekunami - "PORUSZONY LAS" w choreografii Antonelli Boccadamo (Hiszpania)

"PORUSZONY LAS" (spektakl najnajowy) to taneczna instalacja dedykowana do dziecięcej publiczności w wieku od 0 do 2,5 lat. Format spektaklu pozwala dzieciom i ich rodzinom swobodnie poruszać się w przestrzeni, decydując, gdzie chcą się znaleźć w danym momencie, w którym kierunku podążać wzrokiem i zmysłami, aby mogli razem przeżywać wyjątkowe i niepowtarzalne doświadczenia.

"PORUSZONY LAS" to propozycja podróży przez zmieniający się ekosystem, w którym mogą pojawiać się wszelkiego rodzaju istoty, kształty, kolory i dźwięki. Miejsce, w którym ożywają ciała i przedmioty, które zaprasza nas do wyobrażenia sobie nowego świata. Jest to powrót do naszej pierwotnej natury, czystego środowiska, prostych emocji, dziecięcego postrzegania prawdziwego życia, bez uprzedzeń i ograniczeń społecznych. Jest to rodzaj gry pomiędzy rodzicami, ich dziećmi i profesjonalnymi tancerzami.

Bilety do nabycia: https://www.bilety24.pl/teatr/olsztynski-teatr-tanca-poruszony-las--57885

PRODUKCJA: Spektakl "PORUSZONY LAS" został wyprodukowany w ramach projektu "Olsztyński Teatr Tańca.Prolog" finansowanego z Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego 2019. Organizator: Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie.

Partner i siedziba: Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie. Pragniemy zaznaczyć, że po pokazach 27.12.2019 w ramach "Olsztyński Teatr Tańca. Prolog" finansowanego z OBO 2019 spektakl wszedł na stałe do repertuaru Olsztyńskiego Teatru Tańca, na zasadach OTT