powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Polska premiera musicalu dla dzieci "Tomek i Przyjaciele"

29 lutego w Domu Kultury Świt odbędzie się polska premiera musicalu "Tomek i Przyjaciele" - show z udziałem aktorów i ruchomych lokomotyw.

"Tomek i Przyjaciele", bohaterowie wspaniałej bajki wreszcie przyjeżdżają do Polski! Zapraszamy na wspaniałe muzyczne show z udziałem bohaterów kultowej bajki, która cieszy i bawi polską publiczność od ponad 25 lat!

Tym razem sympatyczne i wesołe lokomotywy zabierają dzieci w magiczną, teatralną podróż! Na scenie zobaczymy bohaterów kultowej bajki na żywo, naturalnej wielkości. Znane i lubiane piosenki w polskich wersjach językowych, śpiewane będą przez roztańczoną grupę aktorów. Widzów w każdym wieku oczaruje wspaniała scenografia, której najważniejszą częścią są poruszające się po scenie lokomotywy! Czwórkę nierozłącznych przyjaciół: Tomka, Piotrusia, Gabrysia i Kubę czekają wspaniałe przygody, podczas których spotkają oni niezwykłe postacie, w tym niezapomnianego Grubego Zawiadowcę! Zapraszamy dzieci i dorosłych na wspaniałą opowieść o tym, jak dzielny "Tomek ratuje cyrk".

Widowisko jest polska wersją międzynarodowego hitu przygotowanego w Holandii, który w ciągu ostatnich 4 lat zobaczyło ponad 300 tys. widzów w całej Europie. W teatrze, tak jak na ekranie, Tomek i jego przyjaciele zapraszają dzieci do świata wyobraźni i historii. Dzieci zaczynają przygodę ze swoimi pociągowymi przyjaciółmi i doświadczają ponadczasowych lekcji odkrywania przyjaźni i współpracy.

29 lutego przedstawienie będzie miało swoja polską premierę, odwiedzi łącznie 10 miast w całym kraju. Do zobaczenia na kolejowym szlaku!

"Tomek i Przyjaciele", czyli opowieść o tym, jak "Tomek ratuje cyrk":

29.02 - 01.03 Warszawa, Dom Kultury Świt

07-08.03 Poznań, Aula Artis

14-15.03 Łódź, Teatr im. Jaracza

21.03 Gdańsk, Sala Teatralna NOT

22.03 Toruń, Centrum Kultury Jordanki

28.03 Bydgoszcz, Kinoteatr Adria

29.03 Częstochowa, Akademickie Centrum Kultury

04.04 Lublin, Aula Uniwersytetu Przyrodniczego

05.04 Kraków, Nowohuckie Centrum Kultury

18-19.04 Katowice, Pałac Młodzieży

Bilety dostępne wyłącznie na eBilet.pl

Organizator: Good Walk

www.tomekiprzyjacielenazywo.pl

https://www.facebook.com/tomekiprzyjacielenazywo/