powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Teatr Kwadrat również dla dzieci

Teatr Kwadrat zaprasza wszystkie dzieci do świata wyobraźni i kreatywnej zabawy w ramach "Mikro Domu Kultury".

Prowadzone w przestrzeni teatralnej warsztaty i spektakle to znakomita okazja dla najmłodszych, by rozpocząć przygodę z teatrem, poczuć atmosferę "prawdziwego teatru", by uczyć się i poznawać świat poprzez wspaniałą zabawę. Oto, co Teatr Kwadrat przygotował dla najmłodszych w styczniu.

W intrygującą podróż przez świat baśni, tajemniczych wydarzeń i ciekawych przygód zabiera dzieci Instytut Rozwoju Wyobraźni w spektaklu "Nieustraszeni Pogromcy Legend". Z okazji Dnia Babci i Dziadka zapraszamy na warsztaty artystyczne grawerowania i złocenia filiżanek "Filiżanka dla babci i dziadka". "Sweet Science" to cykl warsztatów, w których łączymy sztukę kulinarną i naukę - tworzymy artystyczne desery kuchni molekularnej oraz wnikliwym okiem naukowca przyglądamy się produktom, z których korzystamy. "Kiedy pada śnieg" to interaktywny, muzyczny spektakl lalkowy, a "Dzień pluszowego misia" to produkcja wywodząca się z nurtu "teatru najnajowego" - bez tekstu, rozbudowanych scenografii, wymyślnych kostiumów odpowiednia dla dzieci już od 1 roku życia.

Zajęcia prowadzone są w małych grupach przez doświadczonych animatorów i edukatorów w kameralnej atmosferze, dzieci nie muszą wiercić się na krzesłach, siedzą na wygodnych poduchach.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą "Mikro Domu Kultury" Teatru Kwadrat na styczeń.