powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Casting w TR Warszawa

TR Warszawa, w ramach "Linii Działań Terenowych", ogłasza casting dla par chcących wziąć udział w artystycznym projekcie Pawła Althamera i Agnieszki Olsten p.t. "Wesele na Bródnie", którego finał odbędzie się 9 maja 2020 roku w Lasku Bródnowskim na warszawskich Targówku.

WESELE NA BRÓDNIE to całonocne plenerowe wydarzenie społeczno-artystyczne, inspirowane "Weselem" Stanisława Wyspiańskiego. Inicjatorzy projektu - reżyserka Agnieszka Olsten i artysta wizualny Paweł Althamer - wraz zespołem TR Warszawa zapraszają mieszkanki i mieszkańców Bródna i całej Warszawy do odczarowania polskiej mitologii oraz wspólnego świętowania ponad podziałami. Tak jak u Wyspiańskiego, poezja będzie przenikać się z rzeczywistością; obok siebie za weselnym stołem usiądą postaci z "Wesela", nowożeńcy i weselni goście.

CASTING

Szukamy par z Bródna i innych dzielnic Warszawy, które chcą zawrzeć związek małżeński między styczniem a majem 2020 roku, nowożeńców, a także małżeństw bez ograniczeń stażu czy wieku, które chciałyby przy okazji WESELA NA BRÓDNIE odnowić swoje śluby w dowolnej formule. Poszukujemy osób otwartych na międzyludzkie spotkanie, które chcą wziąć udział w niecodziennym projekcie artystycznym. W wydarzeniu wystąpi więcej niż jedna młoda para. Doświadczenie aktorskie nie jest wymagane. Udział w projekcie jest bezpłatny. Pary zainteresowane udziałem w projekcie prosimy o przesłanie zgłoszenia wraz kontaktem telefonicznym i odpowiedzią na pytanie "Dlaczego chcielibyśmy wziąć udział w "Weselu na Bródnie?" na adres mailowy weselenabrodnie@trwarszawa.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 grudnia 2019 roku (do końca dnia).

Szczegółowe informacje na temat castingu i partycypacyjnego projektu artystycznego Pawła Althamera i Agnieszki Olsten znajdują się w załączniku. Będę wdzięczna za informowanie o castingu i projekcie WESELE NA BRÓDNIE.