powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Premiera monodramu Rafała Mohra w Polonii

Teatr Polonia zaprasza na monodram Rafała Mohra "Wszystko, co najlepsze" na podstawie tekstu Duncana Macmillana i Jonny'ego Donahoe'a. Spektakl reżyseruje Piotr Złotorowicz. Premiera 14 grudnia na Małej Scenie.

Czy wiecie, że tak prozaiczne rzeczy, jak śpiew ptaka, filmy kung fu, przyjazne koty, sposób w jaki Ray Charles śpiewa słowo "You" czy późne wstawanie z łóżka razem z kimś, kogo się kocha... mogą przynosić radość i poprawiać nasze zdrowie psychiczne?

"Wszystko, co najlepsze" to obyczajowy monodram z żartobliwym zabarwieniem. Jego bohater od wczesnych lat młodości konfrontuje się z depresją i znajduje specyficzny sposób na poradzenie sobie z nią - prowadzi listę rzeczy, dla których warto żyć. Okazuje się, że na świecie są miliardy powodów do szczęścia i tylko od nas zależy, czy pozwolimy im pozytywnie wpływać na nasze życie.

To sztuka o szukaniu szczęścia w małych rzeczach, o tym, co możemy zrobić dla siebie samych. Ale przede wszystkim o tym, jak wiele jesteśmy w stanie zrobić dla swoich bliskich. Miliard najlepszych rzeczy.

Widzowie będą mogli przez chwilę zagrać w przedstawieniu i dopisać własne najlepsze rzeczy do wciąż rosnącej listy. Może los uśmiechnie się właśnie do Ciebie?

Prawa autorskie do sztuki reprezentuje w Polsce Agencja Dramatu i Teatru ADiT.

BILETY: online [https://teatrpolonia.pl/event-data/3849/wszystko-co-najlepsze] oraz w kasach teatrów: tel. 22 589 52 00 oraz 22 622 21 32, bilety@ochteatr.com.pl i bilety@teatrpolonia.pl

Pełny repertuar dostępny jest na stronie www teatru: www.teatrpolonia.pl.