powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Teatr Sztuka Ciała szuka reżysera/reżyserki

Teatr Sztuka Ciała szuka reżysera/reżyserki do współpracy w 2020 r. przy produkcji spektaklu adresowanego do widzów dorosłych, w Warszawie.

Szukamy osób:

- z doświadczeniem reżyserskim lub będących na początkowym etapie drogi artystycznej (absolwenci/tki reżyserii, ale z jakimś doświadczeniem),

- zainteresowanych pracą z zespołem aktorskim poprzez improwizacje, poszukiwania, tworzenie scenariusza w procesie, inspirację tekstami kultury lub opowieściami gromadzonymi od ludzi

- otwartych na poszukiwania łączące różnorodne środki wyrazu: ciało, głos, słowo, dźwięk, performans.

Jeśli powyższa charakterystyka jest o Tobie lub przeczuwasz, że chcesz się rozwijać w tym kierunku - poprzez pracę z zespołem doświadczonym w tego rodzaju poszukiwaniach, przyślij swoje zgłoszenie do Adama Gąseckiego na adam.alias.adomas@gmail.com.

Dołącz cv artystyczne lub jego odpowiednik, z linkami do video/foto dotychczasowych realizacji oraz napisz parę zdań o sobie w kontekście pracy teatralnej (np. co w teatrze lubisz, cenisz / z czego jesteś dumny(a) / czego jesteś ciekaw(a) / o czym marzy Twoja wyobraźnia; nie musi być dużo - prosimy po prostu o rodzaj wizytówki).

Wybrane osoby zaprosimy do bliższego poznania się i w efekcie wybierzemy osobę, z którą zaplanujemy produkcję spektaklu.

Ze swojej strony zapewnimy doświadczony i zgrany zespół aktorski z pasją podchodzący do swojej pracy, organizację produkcji i promocji spektaklu, umowę o dzieło :)

Sztuka Ciała (od 10 lat prowadzona organizacyjnie przez Fundację Sztuka Ciała) tworzy teatr będący miejscem autentycznego spotkania, w którym wychodzimy od doświadczenia ciała, używając różnorodnych artystycznych środków wyrazu. W repertuarze mamy spektakle dla dzieci, młodzieży i dorosłych, grane w różnych warunkach (sale teatralne, przestrzenie nieteatralne, plenery, festiwale).

http://sztukaciala.com/

https://www.facebook.com/sztukaciala/

(Wszelkie pytania - również prosimy kierować drogą mejlową).