powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Sylwester w Teatrze Dramatycznym

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy w ostatni wieczór zaprasza na cztery spektakle. Niezależnie od tego, którą propozycję wybierzecie, to zdecydowanie będzie niezapomniany Sylwester. Po każdym spektaklu organizatorzy przewidzieli lampkę szampana.

W tę szczególną noc możecie obejrzeć:

"Księżniczkę Turandot" na Scenie im. G. Holoubka o godz. 19.00

Pierwsza feministka i chcący coś sobie udowodnić mężczyzna czy może okrutna księżniczka i dzielny książę? Odwieczna walka płci, która ukazuje człowieka jako pełnego sprzeczności i nie zawsze spełniającego romantyczne wizje miłości.

*

"Fatalistę" na Scenie im. H. Mikołajskiej o godz. 20.30

Lata trzydzieste XX wieku, syn rabina, córka kupca. On wraca do domu ze śladem szminki na policzku. Ona po południu umówiona była z kuzynką, choć widziano ją w męskim towarzystwie. Czy jeśli obydwoje mają po dwa romanse, to można powiedzieć, że są kwita?

*

"Dziwny przypadek psa nocną porą" na Scenie na Woli im. T. Łomnickiego o godz. 20.00

Poznajcie Christophera. Nie lubi tłumów, boi się obcych, nie odczytuje uczuć ani metafor. Właśnie został oskarżony o zabicie psa sąsiadki i postanowił sam znaleźć winnego. Niezwykła opowieść o miłości, marzeniach i przełamywaniu własnych ograniczeń.

*

"Barana z komodą" na Scenie Przodownik o godz. 21.00

Dlaczego "Baran z komodą"? A dlaczego by nie! Zapraszamy na kabaret absurdu, w którym chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę. Nadchodzi nowy nieformalny kolektyw twórczy! Z łatwością przesuwają wszelkie granice i twierdzą, że dobry żart jest wart każdej ceny.

Bilety można kupić w kasach Teatru Dramatycznego i na stronie http://bilety.teatrdramatyczny.pl/

Kontakt

Kasy teatru:

Scena im. G. Holoubka i H. Mikołajskiej

PKiN, pl. Defilad 1

tel. 602 792 282

Scena na Woli im. T. Łomnickiego

ul. Kasprzaka 22

tel. 663 741 122

Scena Przodownik

ul. Olesińska 21

tel. 663 741 903

Biuro Obsługi Widza:

tel. 721 223 372