powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Wrocław. TPL na Dzień Niepodległości

Z okazji Dnia Niepodległości Teatr Polski zaprasza na spektakle w promocyjnej, świątecznej cenie z 20% rabatem na dwa spektakle - "Tatuś" i "Bracia Karamazow".

"Tatuś" (na zdjęciu) to dramat powstały z inspiracji powieścią Henry'ego Farrella "Co się zdarzyło Baby Jane"? oraz z fascynacji rolami Bette Davis i Joan Crawford w filmie w reżyserii Roberta Aldricha pod tym samym tytułem. To opowieść o wzajemnej relacji między dorosłym rodzeństwem, które żyje obok siebie i żyje przeciw sobie. "Tatuś" to chęć przyjrzenia się toksycznemu związkowi, jego podstawom i dynamice.

09.11, Sobota, Godzina: 19:00

Scena Kameralna

10.11, Niedziela, Godzina: 17:00

Scena Kameralna

14.11, Czwartek, Godzina: 19:00

Scena Kameralna

***

"Bracia Karamazow" w reżyserii Stanisława Melskiego po raz pierwszy na deskach Teatru Polskiego. To spektakl o niezwykłym ładunku wizualnym dzięki zaskakującej plastycznie i symbolicznej scenografii oraz kostiumom autorstwa Małgorzaty Żak, dodającym magii i stylu tragicznym tonom prozy Dostojewskiego. Na scenie oglądamy ponad 20 postaci, a wśród nich zarówno doświadczonych aktorów, jak i bardzo młodych, zdolnych debiutantów. Spektakl to wędrówka przez świat kipiący miłością, przemocą i krwią. Wędrówka w poszukiwaniu odpowiedzi, który z trzech braci jest winien śmierci ojca. A może wszyscy? Kto naprawdę popełnił zbrodnię?

09.11, Sobota, Godzina: 19:00

Scena im. J. Grzegorzewskiego

10.11, Niedziela, Godzina: 17:00

Scena im. J. Grzegorzewskiego