powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Wałbrzych. Premierowy "Tajemniczy ogród" w TLiA

Na deskach Teatru Lalki i Aktora tym razem klasyka literatury dziecięcej - "Tajemniczy ogród" na podstawie powieści Frances Hodgson Burnett, której adaptacji i reżyserii podjął się Arkadiusz Klucznik. Premiera 23 listopada.

To spektakl muzyczny o perypetiach osieroconej w Indiach angielskiej dziewczynki - Mary Lennox, która w starym domu samotnego wuja odkrywa wiele gorzkich tajemnic. Jej ciekawość świata i upór w dążeniu do celu przywrócą do życia nie tylko zapomniany ogród, ale także serca domowników.

Atutem przedstawienia jest musicalowa muzyka autorstwa Marcina Partyki oraz scenografia i kostiumy, zaprojektowane przez Marię Szachnowską. W rolę głównej bohaterki wcieli się utalentowana dziewczynka - Amelia Sikora, której partneruje zawodowa aktorka, Urszula Raczkowska.

Zapraszamy widzów od 7. roku życia w teatralną podróż do dziewiętnastowiecznej Anglii, do pełnego tajemnic zamku Misselthwaite Manor, położonego pośród angielskich wrzosowisk.

Premiera spektaklu odbędzie się 23 listopada o godz. 17 na Dużej Scenie Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu.

Na najbliższe pokazy popremierowe zapraszamy 24 listopada oraz 1 grudnia o godz. 12.30.

Partnerami spektaklu są Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Radio RMF MAXXX.

BILETY na premierę: 25 zł

BILETY na spektakle popremierowe: 19 zł (dorośli), 17 zł (dzieci)

KASA BILETOWA TEATRU tel. 74 666 73 41 - czynna jest we wtorki, czwartki i piątki od godz. 8.30 do 11.30 oraz w weekendy na godzinę przed spektaklem.

KUP BILET ON-LINE - bilety.teatrlalek.walbrzych.pl