powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Badów Górny. Wieczór ze spektaklem "Wszystko o kobietach"

Stowarzyszenie Teatr Badów im. Piotra Bikonta zaprasza do Badowa Górnego w sobotę, 9 listopada o godz. 19.00, na spektakl "Wszystko o kobietach" wg Miro Gavrana w reż. Piotr Bikonta.

Występują: Joanna Fidler - Sierzputowska, Mirosława Olbińska, Katarzyna Żuk. Reżyseria: Piotr Bikont, scenografia: Aleksander Janicki, kostiumy: Zuzanna Markiewicz, światło i dźwięk: Kornel Luczek.

Po spektaklu zapraszamy na kolację, ok. 21.30, rewelacyjny koncert zespołu Greger Garage pod tytułem "jEDEN...zERO...jEDEN".

Wystąpią:

Przemysław Greger - gitara elektryczna

Rafał Gęborek - trąbka

Paweł Janaszek - gitara basowa

Kuba Sojka - perkusja

Gość specjalny

Zbigniew Uhuru Brysiak - instrumenty perkusyjne

UWAGA!

Z powodu ograniczonej ilości miejsc na widowni prosimy zgłaszać swój przyjazd pod adresem folwark@gmail.com.

Wstęp na spektakl wraz z kolacją i koncertem 90 zł.

Zainteresowanych noclegiem prosimy o rezerwowanie miejsc pod adresem folwark@gmail.com lub telefonicznie u Joanny Fidler pod numerem 603664694.

***

Jak dojechać

DOJAZD Z WARSZAWY

Opcja nr 1 Nowa obwodnica omijająca Raszyn i Janki:Alejami Jerozolimskimi kierujecie się na Wrocław/Katowice na drogę nr 7 i S8. Jedziecie prosto na rozjazdach trzymając się lewej strony aż do starej trasy na Katowice. Następnie zjeżdżacie zjazdem Mszczonów Północ i w prawo na Grójec. Za 100 m dojeżdżacie do ronda i skręcacie w prawo - pierwszy zjazd (Centrum). Dalej patrz DOJAZD Z ŁODZI od punktu 4. Opcja nr 2 Autostradą A2 - kierunek Łódź zjeżdżacie zjazdem na Wiskitki - droga nr 50 - kierunek Grójec. Po przejechaniu 17,5 km dojeżdżacie do ronda w Mszczonowie i skręcacie a prawo - pierwszy zjazd (Centrum). Dalej patrz DOJAZD Z ŁODZI od punktu 4. Opcja nr 3 Starą drogą katowicką przez Janki. Po przejechaniu 32 km (licząc od Centrum Handlowego - Janki) zjeżdżacie w prawo na Mszczonów. Dojeżdżacie do ronda i skręcacie w prawo zjazdem na Centrum. Dalej patrz DOJAZD Z ŁODZI od punktu 4.

DOJAZD Z ŁODZI

jadąc trasą katowicką S8 skręcacie w prawo na Mszczonów (zjazd Mszczonów Północ) dojeżdżacie do ronda na rondzie prosto, drugi zjazd (Centrum) punkt nr 4 po 1,5 km (po drodze mijacie 2 przejścia dla pieszych ze światłami) skręcacie w prawo w ul. Grójecką po 700 m skręcacie w lewo w ul. Dworcową po 500 m skręcacie w prawo (przy starej stacji kolejowej) po 400 m dojeżdżacie do końca drogi i skręcacie w lewo przejeżdżacie pod wiaduktem kolejowym i jedziecie od tego miejsca 4, 4 km cały czas prosto(po drodze mijacie Wymysłów i wjeżdżacie do Badowa Górnego) po 2,7 km mijacie skrzyżowanie, potem po lewej stronie tabliczkę "Ranczo", następnie po prawej stronie "Drewsmol" po lewej stronie zatrzymujecie się przed bramą z tabliczką "Piekarska 31 brama otworzy się po naciśnięciu domofonu jedziecie do końca drogi (500 m) Dane dla osób korzystających z GPS N 51 ° 55 ' 53 " lub N 51 ° 55,88 ' lub N 51,93141° E 020 ° 32 ' 03 " lub E 020 ° 32,05 ' lub E 020,53429 °