powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Gaga/people z Kasią Kizior po raz pierwszy w Polsce

25 października oraz 4, 5 i 8 listopada odbędą się zajęcia Gaga/people, które poprowadzi Kasia Kizior.

Gaga to język ruchowy opracowany przez Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Avivie (Izrael). Metoda Gaga narodziła się z przekonania oleczniczej, dynamicznej, stale zmieniającej się mocy ruchu i dziś nadal się rozwija. Gaga poprawia instynkty ruchowe, łączy ruch świadomy z nieświadomym i pozwala doświadczyć wolności i przyjemności w nieskomplikowany sposób, w przyjemnej atmosferze, w wygodnym ubraniu i akompaniamencie muzyki.

Daty:

Piątek, 25.10, godz. 9.00

Poniedziałek, 4.11, godz. 19.00

Wtorek, 5.11 godz. 9.00

Piątek, 8.11, godz. 9.00

Miejsce:

Studio Oddaj Ciężar

ul. Twarda 42, Warszawa

Gaga/people

Zajęcia Gaga/people są otwarte dla osób od 16 roku życia, niezależnie od ich doświadczenia w tańcu lub innych formach ruchu. Prowadząca, Kasia Kizior, jest certyfikowaną nauczycielką metody Gaga:

https://www.gagapeople.com/en/teachers/kasia-kizior/

- mogą w nich brać udział osoby powyżej 16. roku życia,

- obowiązuje wygodny ubiór sportowy,

- uczestnicy tańczą boso lub w skarpetkach,

- osoby spóźnione nie będą wpuszczane na salę, dlatego prosimy o przybycie co najmniej na 10 minut przed rozpoczęciem zajęć. Rezerwacja miejsc: https://forms.gle/GdCV5megPn7FtGTB8

Cena: 35 zł za pojedynczą lekcję (gotówka)

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/2478131188938405/

Kontakt: adiweinberg@gmail.com

Kasia Kizior - urodzona w Polsce w 1984 r. Naukę tańca rozpoczęła w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi, ucząc się m.in. tańca klasycznego i ludowego. Zainteresowanie społecznymi aspektami tańca i ruchu zaprowadziły ją na studia wyższe, gdzie uzyskała tytuł licencjata nauk politycznych Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Od 2007 r. współpracowała z Teatrem Tańca Zawirowania, Operą Narodową w Warszawie i Operą we Frankfurcie nad Menem w 2015 r. Kasia uzyskała tytuł magistra edukacji tańca współczesnego na Uniwersytecie Sztuk Performatywnych i Muzyki (HfMDK) we Frankfurcie nad Menem. Obecnie pracuje jako pedagog tańca, choreograf i niezależna tancerka. Jej najnowsze prace obejmują choreografie i reżyserie ruchu do produkcji telewizyjnych, teledysków i filmów, m.in. dla TVN, Platige Image czy Kayax. W 2019 r. w Tel Awiwie Kasia została certyfikowanym nauczycielem Gaga, a program ukończyła pod kierunkiem artystycznym Bosmat Nossan, Saara Harari i Ohada Naharina.