powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. "Wieczór komedii improwizowanej" w Teatrze WARSawy

W ramach projektu Stand-Up Debiuty Teatr WARSawy zaprasza 28 października na premierę "Wieczoru komedii improwizowanej".

"Młodzi debiutanci pod reżyserskim okiem Wojciecha Tremiszewskiego, wraz z widzami stworzą przedstawienie, które nigdy więcej się nie powtórzy. Sztuka improwizacji, która jest składową stand-upu, hip-hopu, rapu czy jazzu, stanie się tego wieczoru główną bohaterką" - napisała specjalistka ds. public relations Hanna Białoń w informacji przesłanej PAP.

Jak dodała, "przepis jest prosty: widzowie rzucają pomysły, sugestie, życzenia, a aktorzy improwizują na ich podstawie sceny, które są: zabawne, śmieszne, absurdalne, głupkowate".

Wojciech Tremiszewski jest aktorem, scenarzystą i reżyserem. Propagator i trener sztuki impro. Lider i współzałożyciel trójmiejskiego teatru improwizacji "W Gorącej Wodzie Kompani", a także członek grupy impro "W Trzech Osobach".

Występują: Justyna Fabisiak, Zuzanna Galewicz, Anna Grochowska, Nikodem Księżak, Jakub Mikołajczak i Katarzyna Pilewska.

Premiera "Wieczoru komedii improwizowanej" przygotowanego w ramach Społecznej Sceny Debiutów - 28 października o godz. 19 w Teatrze WARSawy. Kolejne przedstawienie - 29 października br.