Wrocław. Warsztaty mistrzowskie z Ewą Wycichowską

Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza na bezpłatne Warsztaty Mistrzowskie "Coaching teatru tańca" z prof. Ewą Wycichowską w ramach projektu "Akcja: Edukacja 3.0".

Warsztaty Mistrzowskie są nową propozycją edukacyjną wrocławskiej pantomimy. Do prowadzenia zajęć zapraszani są aktorzy, tancerze, choreografowie i reżyserzy zajmujący się również pracą pedagogiczną, a zajęcia adresowane są osób zainteresowanych rozwojem w przestrzeni teatru, w tym szczególnie teatru ruchu.

Najbliższe warsztaty w dniach 19, 20 października poprowadzi prof. Ewa Wycichowska - tancerka, choreografka, prof. sztuk muzycznych. W latach 1988-2016 była dyrektorem naczelnym i artystycznym Polskiego Teatru Tańca - Baletu Poznańskiego.

Warsztaty prof. Ewy Wycichowskiej "Coaching teatru tańca" skierowane są zarówno do osób, które mają doświadczenie w pracy z ruchem, jak i do początkujących adeptów sztuki tańca i ruchu:

"Warsztaty będą dotyczyły zadań opartych na sztuce improwizacji ruchu, bezruchu i tańca jako narzędzia w procesie twórczym. Wspólnym tematem, który nas połączy w działaniach coachingowych, będzie słowo - MIĘSO, Mięso, mięso...

W ciągu dwudniowej intensywnej pracy, wymagającej: uważności, empatii, wyobraźni, będziemy poszukiwać scen wyrażających nasz różnorodny stosunek do mięsa; mięsa w szerokim i osobistym rozumieniu.

Uczestnicy warsztatów mogą (nie muszą) przynieść pomoce w postaci rekwizytów, kostiumów, które chcieliby w swoich działaniach wykorzystać. Jednak struktura kreacji pozostaje OTWARTA a jej finał jest NIE DO PRZEWIDZENIA..." Ewa Wycichowska

TERMINY

19 października, godz. 17:00-22:00

20 października, godz. 10:00-15:00

Zajęcia odbywają się w siedzibie WTP, al. Dębowa 16

ZAPISY

Piotr Soroka, pio.soroka@gmail.com

O udziale w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń.

Prosimy o zabranie ze sobą wygodnego obuwia i stroju sportowego.

Warsztaty Mistrzowskie są częścią projektu Akcja: EDUKACJA 3.0 i dofinansowywane są z programów Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz z budżetu Urzędu Marszłakowskiego Województwa Dolnośląskiego.

e-teatr.pl - wortal teatru polskiego © Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego