powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Toruń. Premiera "Niebezpiecznej gry" w Muzycznym

20 listopada w Kujawsko-Pomorskim Impresaryjny Teatrze Muzycznym w Toruniu odbędzie się premiera "Niebezpiecznej gry" Richarda Stockwella w reżyserii Giovanny'ego Castellanosa. W obsadzie: Maria Seweryn i Mirosław Zbrojewicz.

Trzymający w napięciu thriller, w którym nic nie jest tym, na co wygląda.

Rick i Jane spotykają się przez przypadek. Mężczyzna zaprasza ją do domu. Początkową przyjazną rozmowę zastępuje nieoczekiwanie wyznanie Ricka: to nie jego dom, a spotkanie nie jest przypadkowe. Rick wie także zaskakująco dużo o mężu Jane - brutalnym i niebezpiecznym typie. Z nieznanych kobiecie powodów pragnie jego śmierci. Nieszczęśliwa w małżeństwie Jane z ochotą godzi się na plan... morderstwa. Jednak ona także nie jest tą, za którą się podaje. Zaczyna się toczyć niebezpieczna gra...

W obsadzie zobaczymy Marię Seweryn i Mirosława Zbrojewicza.

Maria Seweryn - zadebiutowała już jako czterolatka w "Dyrygencie" Andrzeja Wajdy w 1979 roku. W 1993 zagrała nastolatkę Julię, która wdaje się w romans z dojrzałym aktorem (Daniel Olbrychski) w filmie Radosława Piwowarskiego "Kolejność uczuć". Po ukończeniu szkoły aktorskiej grała w telewizyjnej komedii "Pół serio" Tomasza Koneckiego wg scenariusza Andrzeja Saramonowicza, w filmie Agnieszki Holland "Julia wraca do domu", a także w opowiadającym o drużynie piłki nożnej założonej przez bezdomnych - "Boisku bezdomnych" Katarzyny Adamik. Wystąpiła również w komedii "Idealny chłopak dla mojej dziewczyny" Tomasza Koneckiego oraz "Dniu Kobiet" Marii Sadowskiej.

---

Mirosław Zbrojewicz - znany z ról twardych bohaterów, najczęściej obsadzany w rolach mundurowych lub gangsterów. Ma na koncie wiele filmowych i telewizyjnych kreacji. Pojawił się w serialach "Klan" (oficer Interpolu, komisarz Kamil Kozyra), "Sfora" (inspektor Walas), "Trzeci oficer" (doktor Janusz Sznajder). Wystąpił również w wielu głośnych produkcjach filmowych, w tym jako Andrzej "Grucha" w "Chłopaki nie płaczą", "E=mc2" jako Jarosław "Śledź" Nowicki czy "Sztos 2" jako "Buźka". Młodsi widzowie mogą znać go z serialu "1983" - pierwszej polskiej produkcji Netflixa, w której Zbrojewicz wcielił się w postać Kazimierza Świętobora.