powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Rekrutacja do projektu "Z ławki na deski"

TR Warszawa zaprasza nauczycieli i pedagogów pracujących w szkołach ponadpodstawowych do udziału w trzeciej edycji projektu edukacyjno-teatralnym "Z ŁAWKI NA DESKI".

Z "ŁAWKI NA DESKI" odpowiada na potrzebę stworzenia przestrzeni twórczego dialogu między osobami zajmującymi się edukacją (zarówno tą prowadzoną w szkołach, jak i instytucjach kultury), a młodzieżą. Skierowany do nauczycieli projekt ma na celu przybliżyć specyfikę współczesnego, awangardowego teatru, zachęcić do uczestnictwa w spektaklach i zaangażowania w różnorodne projekty edukacyjne prowadzone przez instytucje kultury.

Cykl Z "ŁAWKI NA DESKI", który składa się z sześciu warsztatów, podejmuje tematy poruszane w spektaklach repertuarowych TR Warszawa. Zajęcia dla nauczycieli prowadzone przez pedagogów teatru będą swoistym laboratorium, podczas którego wspólnie wypracujemy niestandardowe modele pracy z uczniami w oparciu o techniki teatralne.

Dodatkowo, każdy z uczestników warsztatów będzie miał możliwość poprowadzić zajęcia dla swoich uczniów wspólnie z pedagogiem teatru związanym z TR Warszawa. Razem przygotują zajęcia w oparciu o metody wypracowane na wcześniejszym etapie podczas spotkań w teatrze.

Do końca listopada zajęcia Z "ŁAWKI NA DESKI" odbywać się będą w godz. 17-19 w TR Warszawa/Marszałkowska 8 w następujących terminach: 14.10.2019, 6.11.2019, 18.11.2019. Terminy spotkań w grudniu i styczniu zostaną skonsultowane i dostosowane do potrzeb uczestników programu.

CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ?

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 14 października 2019 roku pod adresem: edukacja@trwarszawa.pl

- Napisz nam, dlaczego chcesz wziąć udział w projekcie "Z ŁAWKI NA DESKI"

- W zgłoszeniu podaj imię i nazwisko, miejsce pracy i nazwę nauczanego przedmiotu.

- Udział w projekcie jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczony