powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Lublin. Warsztaty teatralne z aktorami Teatru Osterwy

Ruszyły zapisy na całoroczne warsztaty teatralne dla młodzieży w dwóch grupach wiekowych.

Warsztaty teatralne dla młodzieży w wieku 13 - 15 lat poprowadzi aktorka Edyta Ostojak, a warsztaty teatralne dla młodzieży licealnej - aktor Wojciech Rusin. Młodzież rozpocznie swoją przygodę z teatrem od zajęć z zakresu podstawowych zadań aktorskich, ćwiczeń dykcyjnych czy pracy z ciałem, żeby przejść do zabawy formami teatralnymi, improwizacji oraz wspólnego pisania scenariusza spektaklu. Efektem warsztatów będzie przedstawienie od początku do końca stworzone przez członków grupy. Warsztaty startują w połowie października 2019 r., spotkania odbywać się będą raz w tygodniu.

Czas trwania: 1,5 godziny tygodniowo (zajęcia odbywać się będą w poniedziałki po południu)

Liczba uczestników: maksymalnie 16­ osób

Koszt udziału: 150 zł miesięcznie

ZGŁOSZENIA:

Chętni do wzięcia udziału w warsztatach proszeni są o przesłanie do nas maila na adres edukacja@teatrosterwy.pl z następującymi informacjami:

Imię i nazwisko

Rok urodzenia i klasa (np. II liceum)

Telefon kontaktowy do uczestnika oraz do rodzica/prawnego opiekuna

E-mail uczestnika oraz rodzica/prawnego opiekuna

Odpowiedź na pytania: Dlaczego chcesz należeć do grupy teatralnej? Jakie masz oczekiwania/co byś chciał/-a robić na warsztatach? Jakie są Twoje zainteresowania?

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 września 2019 r. Liczba miejsc jest ograniczona. O wynikach zapisów poinformujemy 7 października 2019 r.