powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Kraków. English Touring Theatre Company zagra w KDM

"How to Ruin a Great Play!" to tradycyjna brytyjska komedia w w której profesjonalny reżyser jest zmuszony do pracy z aktorami amatorami w celu wystawienia jego sztuki marzeń.

Scenariusz został napisany przez angielskiego dramaturga o nazwisku Ian Alsop. Historia toczy się wokół grupy aktorów amatorów prowadzonych przez profesjonalnego reżysera Jamesa Jarvisa. Wydaje się, że nawet on nie jest w stanie uratować przedstawienia! Sytuacja jest niezmiernie zabawna, ale James Jarvis nie potrafi tego dostrzec - czuje tylko rozczarowanie. Niemniej jednak, Państwo nie zawiodą się na tej tradycyjnej brytyjskiej komedii dostarczającej dużą dawkę śmiechu!

Główne wydarzenie odbędzie się 25.09.2019 o godzinie 20:00. Miejsce występu to Kościół Dla Miasta przy ul. Berka Joselewicza 28, 31-031 Kraków (wejście przez kawiarnię SpotKawie).

English Touring Theatre Company to jedyny w pełni anglojęzyczny teatr w Krakowie. Działa w ramach fundacji założonej z inicjatywy brytyjskiego reżysera Dona Allena. Już od czterech lat zajmuje się on działalnością artystyczną i edukacyjną na terenie Krakowa. W swoim repertuarze ma zarówno komedie, tragedie, jak i współczesne adaptacje klasycznych sztuk. Prowadzi też warsztaty aktorskie i językowe. ETTC wspiera ruch teatralny, szczególnie wśród młodzieży. Za pomocą sztuki propaguje zdrowe relacje międzyludzkie oraz sprzyja kulturowej wymianie doświadczeń. Nadchodzące przedstawienie "How to Ruin a Great Play!" z humorem wprowadza nas w jesienny sezon. A w tym będzie się działo, bo grupa teatralna ma już zaplanowane następne sztuki na październik, jak również rozwija swoją ofertę warsztatów kierowanych do szkół i nauczycieli języka angielskiego. Grupę aktorów tworzą ludzie z wielu zakątków świata, którzy stale rozwijają się w swoim fachu. Z racji funkcjonowania jako fundacja, wciąż staramy się pozyskać środki na rozwój i reklamę. Nie powstrzymuje nas to przed czystą chęcią zapewnienia rozrywki i dostarczania wiedzy mieszkańcom Krakowa i wkrótce całej Polski.