powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Warsztaty teatralne w Och-Teatrze

W nowym sezonie 2019/20 Och-Teatr w Warszawie zaprasza na warsztaty teatralne dla młodzieży szkolnej w wieku 13-17 lat. Pierwsze zajęcia z aktorem Maciejem Łysakowskim już 29 września.

Mówimy o... tym, co nas interesuje

Mówimy, że... mamy marzenia

Mówimy, co... chcemy powiedzieć

Mówimy, żeby... nas słyszano i rozumiano

Mówimy, bo... mamy coś do powiedzenia

Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się, jak mówić poprawnie i wyraźnie - do drugiej osoby, do nauczycieli, na forum klasy lub większej grupy. Będziemy uczyć się, jak przygotować się do wystąpień publicznych - np. na szkolnej akademii, przy ognisku, w konkursie recytatorskim.

Zajęcia składają się z lekkiej rozgrzewki aparatu mowy i całego ciała oraz z pracy z oddechem, głosem i tekstem (proza, wiersz).

Na warsztaty należy przynieść: luźny strój do ćwiczeń, matę, butelkę wody mineralnej, materiały do pisania, ulubiony tekst (proza, wiersz).

Prowadzenie: Maciej Łysakowski

Bilety: 50 PLN od osoby, do kupienia w kasach i na stronach internetowych www.ochteatr.com.pl i www.teatrpolonia.pl. Sprzedaż biletów kończy się dzień przed planowanymi warsztatami. Liczba miejsc ograniczona.

Maciej Łysakowski - absolwent PWST we Wrocławiu oraz niemieckiej szkoły teatralnej SCHAUSPIELSCHULE REDUTA BERLIN, założonej i prowadzonej przez Teresę Nawrot - związanej przez 13 lat z Teatrem Laboratorium Jerzego Grotowskiego. Wykładał "Metodę Grotowskiego" w PWST we Wrocławiu, Berlinie, Halle nad Saale i Siegburgu. W pracy pedagogicznej łączy "metodę Grotowskiego" z tradycyjnym systemem kształcenia aktorów "metodą Stanisławskiego" oraz swoim doświadczeniem instruktora jogi Kundalini.