powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Pożegnanie z tytułem "Kto nas odwiedzi" w Och-Teatrze

22 i 23 sierpnia o godz. 19.30 odbędą się ostatnie pokazy spektaklu "Kto nas odwiedzi" w reż. Cezarego Tomaszewskiego. Spektakl schodzi z afisza Och-Teatru.

Rzecz dzieje się nocą w starym zamku, który odwiedzają duchy. Czy lata temu mąż pani domu umarł śmiercią naturalną? A może któryś z jego przyjaciół ma z tym coś wspólnego? Czy tajemnica się wyjaśni?

Sztuka Igora Sawina to dwie brawurowe, popisowe partytury dla dwójki aktorów, na scenie wspaniałe osobowości: Jadwiga Jankowska-Cieślak oraz Jan Peszek pod opieką reżyserską Cezarego Tomaszewskiego. Premiera spektaklu odbyła się w Och-Teatrze 16 czerwca 2016 roku. Od tamtej pory spektakl zagrano ponad sześćdziesiąt razy, a Tomaszewski - choreograf, reżyser i performer - zrealizował kilka innych ważnych tytułów, został wyróżniony licznymi nagrodami, w tym nominacją do Paszportów POLITYKI.

O reżyserze mówi się, że jest niezwykle wszechstronny, nie boi się gatunków ani archaicznych, ani tradycyjnie uznawanych za "rozrywkowe" czy "niskie". W Kaliszu zrealizował "Żołnierza królowej Madagaskaru" - farsę Stanisława Dobrzańskiego, w warszawskim Teatrze Powszechnym wystawił "Kram z piosenkami". Z kolei w Komunie // Warszawa zrealizował spektakl "Cezary idzie na wojnę", a jego wałbrzyskie spektakle - "Gdyby Pina nie paliła, to by żyła" oraz "Instytut Goethego" cieszą się niesamowitą popularnością.

Spektakl "Kto nas odwiedzi" można zobaczyć w warszawskim Och-Teatrze 22-23 sierpnia 2019 roku o godz. 19.30.

Bilety są dostępne bezpośrednio w kasach teatrów oraz online. Można je zarezerwować drogą mailową pod adresami: bilety@teatrpolonia.pl i bilety@ochteatr.com.pl lub telefoniczną pod nr: 22 622 21 32 i 22 589 52 00.

Link do informacji o spektaklu oraz biletów online: https://ochteatr.com.pl/event-data/2743/kto-nas-odwiedzi