Zielona Góra. "4 tony podłogi" w amfiteatrze

W czwartek w amfiteatrze kolejna odsłona cyklu "Znani na wesoło i nieco poważniej". Wystąpi Paweł Burczyk w komedii o życiu w Warszawie. Wyjawi też całą prawdę o... kobietach.

«W amfiteatrze opowieść o wielkomiejskim śnie młodzieńca. Stanisław przybył do Warszawy z walizką pełną marzeń. Po latach dorobił się całkiem pokaźnego majątku, jego kariera zawodowa kwitnie. 40-latek ma kochającą żonę, która "tak już ma, że jak inne coś mają, to ona też musi...".

Stanisław opowie widzom o męskich przemyśleniach i o tym, jak faceci łatwo dają się zmanipulować płci pięknej. Rozwieje wątpliwości na temat kobiet w opowieści pełnej przewrotnych zmian akcji.

- "4 tony podłogi" to przede wszystkim ponadgodzinne połączenie świetnego humoru i dowcipu w znakomicie napisanych tekstach w postaci sprytnych monologów - zapowiadają organizatorzy.

W rolę Stanisława wcieli się Paweł Burczyk, polski aktor na co dzień występujący w Teatrze Kamienica w Warszawie. Znany widzom z seriali "Na dobre i na złe", "Plebania" czy "Baron24".

Reżyserem widowiska jest Olimpia Poniżnik-Burczyk, żona aktora. Natomiast autorem monodramu jest Doman Nowakowski. Autor scenariuszy do popularnych seriali "39 i pół" czy "Świat według Kiepskich".

"4 tony podłogi" w czwartek, 22 sierpnia o godz. 20 w amfiteatrze. Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu "Znani na wesoło i nieco poważniej", nieodłącznego elementu Lata Muz Wszelakich.

Wstęp wolny.»

e-teatr.pl - wortal teatru polskiego © Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego