powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Chorzów. ChTO na 4 scenach

Przed nami tydzień z teatrem, na czterech scenach w Chorzowie! 15 sierpnia o 15:00 Dziecinada, czyli wielkie święto dzieci, 16 sierpnia Teatr Papahema i MACBETT, 17 sierpnia na scenie w Skansenie TeatRyle z Poznania a 18 sierpnia na scenie w MDK Batory Grażyna Bułka w spektaklu MIANUJOM MIE HANKA.

Spotykamy się na Nowym Rynku w Chorzowie, najpierw słowacki teatr PIKI przedstawi PASKUDARIUM, bajkę nie tylko dla niegrzecznych dzieci, później dzieci same (dzięki Fundacji Edukacyjnej Kombinatory) przygotują i wystawią własny spektakl. Wstęp wolny dla wszystkich.

16 sierpnia o 19:00 w ChCK Teatr Papahema i MACBETT, czyli prześmiewcza wersja szekspirowskiego Makbeta z absurdem Ionesco. O władzy, o kobietach i o ludziach. Akcja dzieje się na polu golfowym, a znakomita Helena Radzikowska gra najważniejsze postacie: Lady Duncan, Lady Macbett i Wiedźmę. Czasami równocześnie. Spektakl został nagrodzony na festiwalu szekspirowskim...

17 sierpnia o 15:00 na scenie w Skansenie TeatRyle z Poznania

przedstawi dzieciom kolejną przygodę misia Tymoteusza, JESIENNA PRZYGODA. Bohater nauczy się zbierać grzyby, ale spotka też między innymi pewnego przebiegłego Lisa... Będzie śmiesznie, nawet dla dorosłych!

18 sierpnia o 18:00 na scenie w MDK Batory Grażyna Bułka w spektaklu "Mianujom mie Hanka". Spotkanie ze śląskością w najlepszym możliwym wydaniu.