powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Wrocław. Nie żyje Renata Jasińska

W niedzielę, 4 sierpnia ciężkiej walce z chorobą odeszła Renata Jasińska, aktorka i reżyserka, założycielka i dyrektorka artystyczna Integracyjnego Teatru Arka.

Dla sztuki teatralnej i wielkiej miłości do Niej, poświęciła nieomal całe swoje życie, bez reszty się temu oddała płacąc za to najwyższa cenę.

"Najbardziej bolą odejścia tych którzy są Nam najbliżsi sercem". A Ty Renatko byłaś dla Nas taką właśnie "Najbliższą Nam wszystkim i każdemu z osobna sercem "Chociaż Twój żywiołowy" włoski" temperament bywał czasem burzliwy, to tak naprawdę wszyscy Cię kochaliśmy .Bo byłaś takim "Naszym Kolorowym Ptakiem" jakich już na tym świecie próżno byłoby szukać.

Miłość to uczucie, które przekracza wszystkie granice również te w czasie i przestrzeni. Niech Bóg Wynagrodzi Ci Renatko wszelkie dobro niech Przyjmie Twą duszę do Swojego Królestwa i Pozwoli Ci Grać Razem z Aniołami Najpiękniejszy Spektakl na Błękicie Słonecznego Nieba.

Pogrążona w bólu rodzina, Fundacja Artystów Niepełnosprawnych i Pełnosprawnych Jesteś My oraz Zespół Integracyjnego Teatru Arka.