powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Teatralne Last Minute na "Mayday 2" w Och-Teatrze

Na czas wakacji Teatr Polonia i Och-Teatr proponują swoim Widzom nową zabawę. "Teatralne Last Minute" to gra pozwalająca na zakup biletów w cenie 40 zł na spektakle obu teatrów z letniego repertuaru. I - jak to z last minute bywa - może być nieprzewidywalnie.

 Lista tytułów objętych akcją będzie publikowana na stronach internetowych teatrów o różnych porach, w różne dni tygodnia.

Bilety są dostępne bezpośrednio w kasach teatrów. Można je zarezerwować drogą mailową pod adresami: bilety@teatrpolonia.pl i bilety@ochteatr.com.pl lub telefoniczną pod nr: 22 622 21 32 i 22 589 52 00. Czas rezerwacji wynosi 24 godziny. Biletów nie można kupić online.

W najbliższym czasie "Teatralne Last Minute" obowiązuje na następujący tytuł:

5 sierpnia 2019, godz. 19:30 -"Mayday 2", Och-Teatr

"Mayday 2" to ciąg dalszy przygód najbardziej znanego taksówkarza z Londynu, czyli Johna Smitha, który od lat niemal bezkolizyjnie lawiruje między dwiema kochającymi go żonami, sumiennie rozpisując w małym notesie plan podwójnego życia. Czym jednak jest jeden notes wobec potęgi Internetu?... Gavin i Vicky poznają się właśnie przez Internet i od razu czują, że wiele ich łączy - wspólne pasje, plany i marzenia oraz... ojciec, który jest taksówkarzem i nazywa się John Smith.