powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Gardzienice. Nabór do Akademii Praktyk Teatralnych Gardzienice

Zgłoszenia (CV, list intencyjny i zdjęcie) prosimy przesłać na adres: office@gardzienice.org z dopiskiem Akademia, do dnia 20.08.2019.

Sesja kwalifikacyjna do Akademii Praktyk Teatralnych Gardzienice odbędzie się w dniach 11-14 WRZEŚNIA 2019 w legendarnych Gardzienicach.

Rekrutacja odbędzie się w formie dwudniowej sesji warsztatowej (praca muzyczna i ruchowa w salach teatralnych i w przestrzeni otwartej) prowadzonej przez aktorów Teatru Gardzienice.

Kandydaci proszeni są o przygotowanie 10-minutowych prezentacji (teksty, pieśni, fragmenty treningu, etiudy aktorskie, taniec, gra na instrumencie).

Akademia Praktyk Teatralnych "Gardzienice" powstała z inicjatywy Włodzimierza Staniewskiego, w 1997 roku. Kursy odbywają się w rocznym lub dwuletnim cyklu. Sesje Akademii trwają 4-5 dni każdego miesiąca, odbywają się w Gardzienicach i w Lublinie, a także - przy okazji festiwali, sympozjów i wypraw - w innych lokalizacjach.

Zajęcia prowadzi zespół artystyczny Teatru "Gardzienice" oraz zapraszani wykładowcy i Mistrzowie Teatru. Po roku nauki studenci przygotowują - i prezentują w ramach repertuaru Teatru "Gardzienice" - swój spektakl finalny. Absolwenci otrzymają certyfikat ukończenia kursu.

Studenci i absolwenci Akademii biorą często udział w spektaklach repertuarowych Teatru Gardzienice, w kraju i za granicą.

Więcej informacji: gardzienice.org/Akademia-Praktyk-Teatralnych

Koordynator Akademii Praktyk Teatralnych: Mariusz Gołaj

Terminy:

20.08.2019 Termin nadsyłania zgłoszeń

26.08.2019 Termin dokonania preselekcji i udzielenie odpowiedzi o zakwalifikowaniu i zaproszeniu na egzaminy.

***