powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Nabór na 2 letni Trening w Technice Meisnera

Laboratorium Meisnera jako jedyne studio w Polsce oferuje możliwość pełnego wglądu w to, czego nauczał SANFORD MEISNER. Wyróżnia nas w pełni przygotowana do uczenia tej techniki KADRA NAUCZYCIELSKA i współpraca z europejską mekką Techniki Meisnera - The Actors Temple, gdzie nasi studenci mogą uczestniczyć w zajęciach lub kontynuować naukę!

Pierwszym krokiem w edukacji jest kurs Wprowadzenie do Techniki Meisnera.

Kolejne terminy Wprowadzeń:

30 sierpnia - 2 września (w dni powszednie godz. 18.30-22.30, w weekend 10-16.00) - ostanie 3 miejsca

13-16 września (w dni powszednie godz. 18.30-22.30, w weekend 10-16.00)

szczegóły http://laboratoriummeisnera.pl/course/wprowadzenie-do-meisnera/

Po Wprowadzeniu do Techniki Meisnera (w Laboratorium Meisnera, The Actors Temple lub nauczycielami tegoż studia aktorskiego, Madrid Meisner Studio i inne) zaproszeni przez nas aktorzy mają możliwość kontynuować trening w formie 2 letniego Treningu w Technice Meisnera, w systemie modułów, tryb zjazdowy. NABÓR TRWA!!

ZAJĘCIA GRUPY A odbywać będą się w sobotę, niedzielę i poniedziałek rano począwszy od 21.09 , a GRUPY B w piątek wieczór, sobotę i niedzielę począwszy od 20.09.

Moduły 1,2,3,4 i 6 składają się z pięciu trzydniowych zjazdów, Moduł 5 z sześciu a Moduł 7 z siedmiu zjazdów.

Pracujemy w kameralnych grupach 8-12 osób.

Już po Module 1 aktorzy pokonawszy złe nawyki, maniery i blokady, poznawszy swoje najróżniejsze emocje, mają do nich swobodny dostęp co przekłada się na ich pracę zawodową. Każdy moduł poświęcony jest innemu blokowi tematycznemu Techniki Meisnera. W następujących po sobie modułach aktorzy wykorzystują wiedzę i praktykę zdobytą wcześniej.

Tematy zajęć na poszczególnych modułach:

Moduł 1 - ćwiczenie Powtórek (Repetition)+ ćwiczenie Niezależnej czynności (Independent Activity)

Moduł 2 - Podstawowa praca z tekstem ( 3 Monologi ) + ćwiczenie Niezależnej czynności (Independent Activity)

Moduł 3 - ćwiczenia Relacji ( Relationship exercises ), emocjonalne przygotowanie do scen

Moduł 4 - Improwizacje

Moduł 5 - Monologi. Praca nad Postacią

Moduł 6 - Praca nad fizycznością postaci. Praca z tworzeniem iluzji bycia pod wpływem używek i praca z ułomnościami (głuchota, ślepota, złamania itp)

Moduł 7 - Praca nad scenami, pokaz scen

CENA: Moduł 1,2,3,4 i 6: 1060 zł, Moduł 5: 1280 zł, Moduł 7: 1470 zł. Na życzenie wystawiamy rachunki.

Nasza Kadra

Praca Sylwii Kaczmarek jest mentorowana przez jednego z najlepszych coachów tej techniki w Europie - Simona Furness - wykładowcy The Actors Temple, ucznia Toma Radcliffe, który studiował z Sanfordem Meisnerem oraz wykładowcę Actors Temple i reżyserkę Law Ballard. Sylwia od roku 2016 należy również do kadry nauczycielskiej The Actors Temple. Judy Turan ukończyła pełny trening aktorski w Laboratorium Meisnera i szereg kursów pod okiem: Toma Radcliffe i Simona Furnessa. Judy pracuje również w Madrid Meisner Studio. Aleksandra Walusiak i Katarzyna Kołodziejczak ukończyły Pełny Trening w Technice Meisnera z Sylwią Kaczmarek, kształciły się również na kursach u Simona Furness i Toma Radcliffa. Nauczyciele Techniki Meisnera z Wielkiej Brytanii odwiedzają Laboratorium Meisnera regularnie, a nasi stali studenci mają prawo do pierwszeństwa zapisów na ich kursy oraz zniżek.

KLIP O NASZYCH DOBRYCH PRAKTYKACH NAUCZYCIELSKICH

https://www.facebook.com/LaboratoriumMeisnera/videos/358901717936933/

O TRENINGU w TECHINCE MEISNERA

http://laboratoriummeisnera.pl/course/pelny-trening-w-technice-meisnera/

ARTYKUŁY O TECHNICE MEISNERA

http://laboratoriummeisnera.pl/o-nas/pisza-o-nas/

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu! Zgłoszenia przyjmujemy mailowo: labmeisnera@gmail.com. Na życzenie wystawiamy zaświadczenie o ukończeniu kursu oraz rachunki. Laboratorium Meisnera zastrzega sobie prawo do wyboru uczestników kursu na podstawie nadesłanych zgłoszeń.

Czekamy na Was!

FUNDACJA ACT 4 ART IMIENIA MEISNERA

(PROJEKT LABORATORIUM MEISNERA)