powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Toruń. Konkurs "Teatralne InstaStory"

Barwne kostiumy, niezwykłe akrobacje, oryginalne efekty specjalne - te i wiele innych cech sprawiają, że Festiwal Teatrów Ulicznych to wdzięczny temat do zdjęć, filmów czy relacji na Instagramie. W tym roku, podczas 5. Festiwalu Teatrów Ulicznych w Toruniu na wszystkich pasjonatów teatralnych wrażeń czeka także konkurs "Teatralne InstaStory"!

Wystarczy tylko podzielić się swoją relacją ze spektaklu lub całego festiwalu i wygrać jedną z atrakcyjnych nagród! Pierwsza okazja 12 lipca, podczas podczas podniebnego show "Voala Station"!

5. Festiwal Teatrów Ulicznych w Toruniu to wydarzenie, podczas którego artyści z Polski i Europy, snują ciekawe opowieści i przedstawiają humorystyczne historie. To wydarzenie, które wzrusza, bawi i zmusza do refleksji. W tym roku Toruńska Agenda Kulturalna zaprasza do wspólnego tworzenia historii także widzów! Wystarczy konto na Instagramie i niezbadane pokłady kreatywności, aby wziąć udział w konkursie "Teatralne InstaStory". Wykonaj relację złożoną z kilkunastu InstaStories i opowiedz nam własną historię z 5. Festiwalu Teatrów Ulicznych w Toruniu.

Jak wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie "Teatralne InstaStory", należy wykonać relację w serwisie Instagram z jednego spektaklu lub całego festiwalu. Następnie należy dodać relację do sekcji "Wyróżnione relacje" na własnym profilu w serwisie, po czym przesłać ją w wiadomości prywatnej na Instagramie do Toruńskiej Agendy Kulturalnej (użytkownik: @tak.torun.pl). Relacje należy przesyłać do 8 września 2019 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 20 września 2019 roku poprzez stronę internetową Toruńskiej Agendy Kulturalnej.

Nagrody i wyróżnienia

Do wygrania jedna z trzech atrakcyjnych nagród! Najlepsza relacja wyróżniona zostanie aparatem Fujifilm Instax Mini 90, czyli stylowym sprzętem, który oferuje zaawansowane funkcje z aparatów cyfrowych, takie jak tryb naświetlania bulb, podwójną ekspozycję czy tryb makro i opcję błysku dopełniającego.

Nagrodą za II miejsce w konkursie będzie przenośny głośnik Bluetooth marki JBL Flip 4, który zapewnia do 12 godzin nieprzerwanego odtwarzania wysokiej jakości dźwięku. Wyróżnieniem za III miejsce jest power bank Xiaomi Mi Power Bank 2S z baterią o dużej pojemności 10000 mAh.

Podstawowe wymogi techniczne zgłoszenia

Aby wziąć udział w konkursie, należy przygotować relację w serwisie Instagram składająca się z co najmniej 5 InstaStory, z których minimum 2 InstaStory będą w formie filmu wideo (włącznie ze wszystkimi efektami dostępnymi w serwisie, takimi jak np.: boomerang, super-zoom, czy przewinięcie).

Relacja musi zawierać przynajmniej jedno oznaczenie konta Organizatora w formie @tak.torun.pl

Relacja musi zostać zapisana na koncie uczestnika w formie wyróżnionej relacji i przesłana do Organizatora w wiadomości prywatnej w serwisie Instagram. Konto Organizatora, na które należy przesłać relacje wraz z dołączonymi danymi kontaktowymi (imię i nazwisko, adres zamieszkania, telefon): tak.torun.pl. Relacje przesłane w innej formie lub na inny adres nie będą brały udziału w konkursie.

Relacja musi zawierać materiał z przynajmniej jednego wydarzenia organizowanego w ramach 5. Edycji Festiwalu Teatrów Ulicznych w Toruniu. W związku z tym, w konkursie mogą wziąć udział relacje prezentujące pojedynczy spektakl lub ujęcia z całego festiwalu.

Szczegółowy regulamin konkursu "Teatralne InstaStory" w ramach 5. Festiwalu Teatrów Ulicznych w Toruniu dostępny na stronie: tak.torun.pl