powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Tarnów. Warsztaty "Bajkowa Akademia" dla dzieci

W dniach 1 - 5 lipca w godz. od 9 - 15 odbędą się warsztaty teatralno-muzyczne "Bajkowa Akademia" dla dzieci w wieku 7 - 11 lat.

Głównym celem tych zajęć jest stworzenie dzieciom przestrzeni do rozwijania ich wyobraźni i kreowania rzeczywistości na teatralnej scenie. Finałem warsztatów będzie występ uczestników przed publicznością, ostatniego dnia warsztatów, 5 lipca.

Zajęcia poprowadzi aktorka Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie Monika Wenta, specjalizująca się w warsztatach dla dzieci i młodzieży. Piotr Niedojadło, pianista i kompozytor będzie odpowiadał za oprawę muzyczną i wokalną warsztatów. Prace nad kostiumami i rekwizytami poprowadzi Agnieszka Jasielec. Dodatkowo do grupy dzieci będzie przydzielonych dwoje opiekunów.

Finałowy występ będzie oparty na bajkach, które znajdują się w repertuarze tarnowskiego teatru m.in. "Akademia Mr Kleks", "Król Maciuś Pierwszy" oraz "Pinokio". Każda z nich niesie za sobą ważne przesłanie dla najmłodszych widzów. W trakcie warsztatów uczestnicy dobrze się zapoznają z ich bohaterami, by na zakończenie móc wystąpić przed najbliższymi na profesjonalnej scenie - mówi Monika Wenta, prowadząca warsztaty.

Koszt warsztatów to 390 zł od osoby. W cenie jest udział w tygodniowych zajęciach ( od 1 do 5 lipca, w godz. 9:00 do 15:00), ciepły posiłek i ubezpieczenie.

Zapisy pod numerem telefonu 784 976 025 oraz 14 688 32 88. Ilość miejsc ograniczona.