powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Łódź. Dyplomowy Wieczór Młodych Choreografów

12 czerwca o godz. 18 w sali teatralnej "Arterion" przy ul. Pomorskiej 69/71 i odbędzie się dyplomowy Wieczór Młodych Choreografów - prezentacja dyplomowych choreografii studentów III roku specjalności tancerz-choreograf (studia pierwszego stopnia) na kierunku taniec Wydziału Artystycznego Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej.

Dwadzieścia miniatur choreograficznych przygotowano pod opieką artystyczną dr. Alexandra Azarkevitcha, prodziekana kierunku taniec. Wieczór składa się z dwóch części:

CZĘŚĆ I

OBIE

choreografia: Mikołaj Tylec

tańczą: Natalia Mrozińska, Diana Chakava, Mikołaj Tylec, Dmytro Derkachenko

WIESZAK

choreografia: Anastasiya Sheldyasheva

tańczą: Viktoriya Apostolyuk, Ulyana Adamiv, Svitlana Kozlovska, Viktoryia Bykava, Daniel Pustelnik, Piotr Ziółkowski, Yurii Rospopa, Bartosz Woch

PIÓRKO

choreografia: Karolina Rogala

tańczą: Dominika Blezień, Ewa Krzywicka, Magdalena Lenio

FOLLOW ME

choreografia: Viktoriia Zaitseva

tańczą: Olesia Hevko, Viktoriya Apostolyuk, Iryna Polishchuk

DOMINA

choreografia: Bartosz Woch

tańczą: Iga Kosiorek, Natalia Mrozińska, Zuzanna Kopeć, Magdalena Lenio, Jagoda Wasilewska, Anna Petrenko, Viktoryia Bykava, Mikołaj Tylec, Dmytro Derkachenko

NIEWIDOMA DUSZA

choreografia: Anna Chumak

tańczą: Julia Sikora, Patricja Smoleń, Sofiia Popova

WISIEĆ NA WŁOSKU

choreografia: Paulina Brożek

tańczą: Iga Kosiorek, Daria Śmigielska, Anastasiia Solovei, Karolina Zdzieszyńska, Anna Chumak, Viktoriya Apostolyuk

ENDING

choreografia: Damian Zatoński

tańczą: Wiktoria Ślęzok, Justyna Staniów, Marlena Brodzińska, Julia Radziszewska, Nataliia Brysiuk, Yurii Rospopa

WIANUSZKOWY

choreografia: Justyna Grobelna

tańczą: Magdalena Lenio, Justyna Grobelna, Olena Kozohladiuk

UBITA

choreografia: Wiktoria Ślęzok

tańczą: Aleksandra Tucka, Justyna Staniów, Paulina Brożek, Marlena Brodzińska, Matylda Kubit, Anna Chumak, Damian Zatoński

CZĘŚĆ II

AR(MY)

choreografia: Matylda Kubit

tańczą: Aleksandra Tucka, Iga Kosiorek, Wiktoria Ślęzok, Justyna Staniów, Piotr Ziółkowski, Yurii Rospopa, Daniel Pustelnik

FAMILIA

choreografia: Nataliia Brysiuk

tańczą: Sofiia Popova, Filip Konarkowski

SZKIC JEDNEGO ŻYCIA

choreografia: Viktoriya Apostolyuk

tańczą: Anna Chumak, Viktoriya Apostolyuk, Matylda Kubit, Karolina Rogala, Valeriia Lychko, Olesia Hevko, Viktoriia Zaitseva, Mikołaj Tylec, Yurii Rospopa, Dmytro Derkachenko, Damian Zatoński

SAJBERPUNK

choreografia: Krzysztof Wróblewski

tańczą: Diana Chakava, Julia Sikora, Julia Stąsiek, Karolina Kuca, Valeriia Lychko, Ewa Krzywicka, Szymon Kaliciński, Taras Shaviak

FEMALE BELLATOR

choreografia: Olesia Hevko

tańczą: Oliwia Teodorczyk, Dominika Blezień, Zuzanna Kopeć, Anna Petrenko

ME(A)T

choreografia: Aleksandra Tucka

tańczą: Marlena Brodzińska, Julia Sikora, Matylda Kubit, Piotr Ziółkowski, Daniel Pustelnik

ABIBASS

choreografia: Dmytro Derkachenko

tańczą: Julia Stąsiek, Anna Petrenko, Jagoda Wasilewska, Mikołaj Tylec, Szymon Kaliciński

YIN I YANG

choreografia: Iga Kosiorek

tańczą: Paulina Brożek, Wiktoria Ślęzok, Matylda Kubit, Daniel Pustelnik, Piotr Ziółkowski, Dmytro Derkachenko

SABBIA

choreografia: Honorata Bogusławska

tańczy: Ewa Krzywicka

ANTICE STAM

choreografia: Valeriia Lychko, Taras Shaviak

tańczą: Julia Stąsiek, Natalia Mrozińska, Julia Radziszewska, Diana Chakava, Iryna Polishchuk, Taras Shaviak, Dmytro Derkachenko, Mikołaj Tylec, Szymon Kaliciński, Filip Konarkowski, Krzysztof Wróblewski