powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Teatr Baj kończy sezon

"Ja, Maluch i morze" to ostatnie przedstawienie prezentowane przed wakacyjną przerwą.

Jeśli czujecie już powiew letniej beztroski, tęsknicie do ekscytujących wakacyjnych przygód, a jedyne o czym marzycie, to aby zanurzyć się w chłodnej morskiej wodzie - przychodzimy z pomocą. Zapraszamy na wspaniałą przygodę z bohaterami spektaklu "Ja, Maluch i morze" na Scenie na Żegańskiej 1a. 15 i 16 czerwca o godz. 11:00 wspólnie z pięcioletnią dziewczynką i jej najlepszym przyjacielem Maluchem udamy się w niezwykłą podróż w głąb morza.

Weekendowe przedstawienia będą ostatnimi przed wakacjami spotkaniami z Teatrem Baj na scenie - nie oznacza to jednak, że przestajemy grać! W czerwcu i w sierpniu będziecie mogli spotkać nas na praskich podwórkach w ramach "Praskiej Dorożki Teatralnej na Podwórzach", a 24 sierpnia będzie miała miejsce premiera spektaklu "Pinokio" w reż. Michała Derlatki. Rozpocznijmy wspólnie nadchodzące wakacje.

O SPEKTAKLU

Morza nie da się opowiedzieć. Każdy musi odkryć je sam. Najlepiej z wyobraźnią i wielką ciekawością - wtedy można dotrzeć najgłębiej i zobaczyć, co znajduje się pod powierzchnią, a nawet na dnie. I wtedy będzie to nasze własne morze.

Spektakl zabiera dzieci w niezwykłą podróż z pięcioletnią bohaterką i jej najlepszym przyjacielem Maluchem, fiatem 126 p, w głąb morza. Mogą poznać jego mieszkańców i morskie tajemnice. Dorosłym natomiast przypomni lata osiemdziesiąte, na które, być może, spoglądają z nostalgią. Mamy nadzieję, że jednych i drugich oczaruje tym, co w teatrze lalek najlepsze, czyli sztuką animacji.