powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Fundacja Ciało/Umysł poszukuje edukatorów

Fundacja Ciało/Umysł poszukuje edukatorów/facylitatorów do prowadzenia gry performatywnej "Ciało/Umysł" realizowanej w ramach programu Performing Europe, w dniach 1-4 lipca w Warszawie.

Gra w sposób bezpośredni dotyczy artystów prezentowanych w programie Performing Europe w Warszawie i stanowi element projektu "Kiosk w Ruchu": http://2018.cialoumysl.pl/pl/pages/55-sezon-iii-2019

Zadaniem wybranych osób będzie opieka nad kioskiem, moderowanie działań edukacyjnych, w tym aktywne prowadzenie i uczestniczenie w stworzonej specjalnie na potrzeby projektu grze karcianej. Poprzez stawiane na jej kartach pytania i zadania performatywne prowokuje ona do refleksji nad współczesną sztuką widowiskową oraz sposobami uczestniczenia w niej.

Od kandydatów oczekujemy doświadczenia w pracy w roli instruktorów społecznych lub edukatorów, facylitatorów, coachów, a także szerokiej wiedzy na temat współczesnej sztuki performatywnej, ze szczególnym uwzględnieniem tańca. Mile widziani będą także performerzy, tancerze i choreografowie, którzy zajmują się również edukacją. Niezbędna jest znajomość języka angielskiego na poziomie nie mniejszym niż komunikatywny. Wymagamy dostępności w dniach 1-4.07.2019 oraz 17.06.2019, gdy odbędzie się obowiązkowe szkolenie z twórcami gry. Oferujemy umowę o dzieło oraz możliwość udziału w wydarzeniach Performing Europe.

Zgłoszenia prosimy składać poprzez formularz https://forms.gle/Z3HYDmnSGQ9wBWWp9 do 10 czerwca do godz. 20.00. Zaproszenia na rozmowę lub bezpośrednio na szkolenie wyślemy wybranym kandydatom do 12 czerwca.

Ewentualne pytania prosimy kierować do Tomka Ciesielskiego na adres t.ciesielski@cialoumysl.pl

Ewentualne pytania prosimy kierować do Tomka Ciesielskiego na adres t.ciesielski@cialoumysl.pl