powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Bielsk Podlaski. VI Festiwal Decha - rekrutacja

Trwa rekrutacja amatorskich zespołów teatralnych na VI edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuk Komediowych Teatrów Amatorskich Decha w Bielsku Podlaskim. Zgłosić może się każdy zespół teatralny z Polski nieskładający się z profesjonalistów - warunki są tylko dwa: grany przez grupę spektakl musi być spektaklem komediowym oraz nie może być dłuższy niż siedemdziesiąt minut.

VI edycja podlaskiej "Dechy" odbędzie się w dniach 4 - 6 października 2019 roku w Kreatywnym Centrum Kultury. Poprzednia edycja ze swoją rekordową liczbą uczestników i intensywnymi trzema dniami wysoko postawiła poprzeczkę - zarówno pod względem organizacyjnym, jak i w kwestii poziomu pokazywanych w konkursie sztuk. Stowarzyszenie Kreatywny Bielsk Podlaski i Teatr The M.A.S.K. - czyli sprawcy całego zamieszania, nie spoczęli jednak na laurach i szykują dla tegorocznych uczestników bogaty trzydniowy program wypełniony świetną muzyką, spotkaniami i warsztatami z ciekawymi ludźmi teatru oraz integracją w teatralnym gronie.

Rekrutacja na VI "Dechę" potrwa do 14 czerwca. Zgłoszenia można nadsyłać mailowo. Załączamy link do regulaminu i karty zgłoszeniowej. Zapraszamy również na nasze fanpage na Facebooku - @Decha - Festiwal Teatrów Amatorskich, @Kreatywny Bielsk Podlaski oraz @The M.A.S.K.- Teatralny Bielsk Podlaski.

Zapraszamy do udziału w "Desze"!

Organizatorzy