powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Magiczne widowisko iluzjonisty w Teatrze Lalka

Maciej Pol, najsłynniejszy polski iluzjonista oraz Teatr Lalka zapraszają na spektakl pełen magicznych efektów przygotowanych w oparciu o najnowsze osiągnięcia współczesnej sztuki iluzji oraz techniki.

Familijne widowisko to barwne przedstawienie, w którym iluzjonista zabiera widzów w baśniowy świat, a każde dziecko może poczuć się prawdziwym czarodziejem.

Termin spektaklu: 9 czerwca godz. 16.00. Jest to ostatnie widowisko w tym sezonie!

Cena biletu: 55 zł. Do kupienia w kasie Teatru Lalka oraz przez stronę www.

Informacja o biletach: Dział Organizacji Widowni: tel. (22) 656 69 57 rezerwacje@teatrlalka.pl

Maciej Pol, twórca Teatru Magii, laureat wielu międzynarodowych festiwali sztuki iluzji. Styl tworzonych przez niego widowisk zachwyca publiczność renomowanych scen całego świata, m.in.: Casablanki, Paryża, Wiednia, Chicago, Moskwy czy Drezna. Jego nowoczesne, niepowtarzalne kreacje i oryginalne aranżacje przenoszą widza w świat pełen czarów i niezwykłych tajemnic. Współpracuje z teatrami, artystami, filmowcami.

W Teatrze Lalka zaprezentuje widowisko TEATR MAGII MACIEJA POLA. Na program składają się zarówno duże, jak i mniejsze efekty iluzji. Jedne przedmioty będą w cudowny sposób znikać, inne - nagle się pojawiać. Dzięki efektom świetlnym, dźwiękowym i pirotechnicznym widza czekają niezapomniane wrażenia oraz uczestnictwo w widowisku na najwyższym światowym poziomie.

Dla najbardziej wymagającej publiczności iluzjonista przekracza granice wyobraźni, przenikając przez lustro i wyczarowując śnieg w środku lata. Podczas przedstawienia dzieci nie są tylko biernymi odbiorcami, ale uczestnikami zaproszonymi do interaktywnego udziału w show. Zaangażowanie widowni w ciekawy sposób rozwija dziecięcą wyobraźnię. Wspólnie szukamy rozwiązań dla rzeczy niemożliwych i tym samym ćwiczymy swoją kreatywność.