powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Lublin. Teatr dla Kacpra

Teatr Muzyczny organizuje 25 i 26 maja zbiórkę pieniędzy na leczenie Kacpra Drzazgi pod hasłem "Idziemy na wojnę z białaczką - armia Kacpra Drzazgi!".

Drodzy Widzowie, Przyjaciele Teatru Muzycznego

W dniach 25 i 26 maja, przed i po: "Dla Ciebie Mamo - Koncert 12 Tenorów /gościnnie/" oraz "Czajkowski -Taniec Miłości" odbędą się zbiórki do puszek na leczenie Kacpra Drzazgi. W Polsce nie ma już dla Kacpra szans, wszelkie sposoby leczenia zostały już wykorzystane. Dla chłopca jedyną nadzieją na całkowite wyleczenie jest bardzo kosztowna metoda - terapia CAR-T. w klinice w Münster /Niemcy. Kacper jest pierwszą osobą z Polski, która otrzymała szansę na leczenie w tym ośrodku. Ma się stawić w klinice na początku czerwca, ale żeby został przyjęty niezbędna jest wpłata 100% kwoty. Jeśli do końca maja nie uda się zebrać środków, dla Kacpra będzie to oznaczało koniec... Kochani, ratujmy Kacpra!

Liczymy na Państwa wsparcie podczas zbiórek w dniach 25 i 26 maja. Wspólnie Idziemy na wojnę z białaczką - armia Kacpra!

Dyrektor naczelny Kamila Lendzion i Zespół Teatru Muzycznego w Lublinie

Osoby, które nie będą w tych dniach z nami, a chciałyby włączyć się w akcje ratowania Kacpra zapraszamy na stronę zbiórki internetowej:

https://www.siepomaga.pl/kacper-drzazga