powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Wrocław. "Bracia Karamazow" za 350 groszy

Teatr Polski włącza się w obchody Dnia Teatru Publicznego. 18 maja, w ramach akcji "Bilet do teatru za 350 groszy", pokazany zostanie spektakl "Bracia Karamazow".

Zapraszamy na przedstawienie o niezwykłym ładunku wizualnym, w którym na scenie oglądamy ponad 20 aktorów - "Bracia Karamazow" wg Fiodora Dostojewskiego w reżyserii Stanisława Melskiego.

Trzech braci, trzech synów, którzy w różnym stopniu przyczynili się do zamordowania swojego ojca. Który ponosi największą winę? Czy w takim wypadku winę można stopniować?

Co nimi kieruje? Co kieruje ludźmi w ogóle? Czy istnieje Bóg, diabeł? Jakie uczucia kryją się w mrocznych zakamarkach ludzkiej duszy?

W "Braciach Karamazow", ostatniej swojej powieści, Fiodor Dostojewski po mistrzostwu pokazuje nam emocje, z którymi każdy z nas chociaż raz w życiu stanie oko w oko. Lepiej jednak, żeby tak się nie stało...

Spektakl zagramy w sobotę 18 maja o godz. 19.00 na scenie przy ul. Zapolskiej 3.

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem akcji, bilety na to wydarzenie można kupić jedynie w dniu przedstawienia, w kasach przy ul. Zapolskiej i Świdnickiej (w godzinach pracy kas, informacja dostępna na stronie www.teatrpolski.wroc.pl). Jedna osoba może kupić maksymalnie dwa bilety za 3,50 zł każdy, nie ma sprzedaży online.