powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Poznań. Premiera "Baśni o trzech konikach" w Animacji

13 kwietnia w Teatrze Animacji odbędzie się premiera spektaklu "Baśń o trzech konikach" autorstwa i w reżyserii Marka A. Cyrisa, z muzyką Kapeli ze Wsi Warszawa. To prosta opowiastka inspirowana motywami ludowymi i skierowana do młodszych dzieci.

Dawno, dawno temu... A może wcale niedawno...? W prastarym lesie rosło magiczne drzewo. Z powalonej piorunem gałęzi, dobry duch lasu wyrzeźbił trzy prześliczne koniki. Dwa z nich były czerwone jak zachodzące słonko, a ten trzeci biały jak księżyc. Czerwone koniki bawiły się ze sobą i ani myślały zaprosić do zabawy białego... A on tak bardzo chciał, by go polubiły, tak chciał być do nich podobny, że nie zauważył, jak sam jest ważny i potrzebny i jak wiele znaczy dla całego lasu...

"Baśń o trzech konikach" to prosta opowiastka, inspirowana motywami ludowymi i skierowana do młodszych dzieci, która przypomina nam, jak ważne jest być sobą oraz, że dobro, które ofiarujemy, zawsze do nas wróci. Baśń jest bogato ilustrowana muzyką Kapeli ze Wsi Warszawa, dzięki czemu przypadnie do gustu zarówno najmłodszym, jak i nieco starszym widzom.

Preferowany wiek Widzów: od 3 lat

Bilety: normalny 32 zł, ulgowy 30 zł, grupowy 27 zł