powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Wrocław. Rozpoczyna się 40. Przegląd Piosenki Aktorskiej

W programie festiwalu jak zawsze: Konkurs Aktorskiej Interpretacji Piosenki, Gala - w tym roku dzieło Wojciecha Kościelniaka, Finał - dwuczęściowy koncert, który reżyserują Martyna Majewska (występy finalistów) i Marcin Liber (spektakl "Out of the system, czyli Wielki Brat słucha"), polskie i zagraniczne gwiazdy, konkurs Nurtu Off, wieczorne koncerty w klubie festiwalowym.

Nowością będzie studio radiowe na żywo, które gościć będzie artystów związanych z PPA - zapraszamy na minirecitale gwiazd i wspomnienia z 40 lat na Podwórko Teatru Muzycznego Capitol, codziennie, wstęp jest wolny.

Pamiętajcie o ogrodach

Z okazji jubileuszu festiwal będzie miał dość nietypowy początek: już dziś o godzinie 12 na zieleńcu przy ul. Bogusławskiego (róg Stawowej, przy nasypie) we współpracy z Zarządem Zieleni Miejskiej posadzimy pierwsze jubileuszowe drzewka.

Pamiętajcie o ogrodach, Ogrzej mnie, Hera, koka, hasz, LSD, Hambrrryda, Jeżeli kochać, W moim magicznym dom i Moja krew - każde z drzewek nosić będzie tytuł jednego z przebojów piosenki aktorskiej. Podczas sadzenia zaśpiewają studentki Studium Musicalowego Capitol.

Wszystkich "przeglądowych" drzewek będzie 40, w najbliższych dniach zostaną posadzone w rejonie Starego Miasta (Wyspa Słodowa, Wyspa Bielarska, Promenada Staromiejska, Ogród katedralny, Zatoka Gondoli, Park Słowackiego, Skwer Krasińskiego, ul. Białoskórnicza, ul. Podwale, Zieleniec Stacyjna, ul. Rybacka).

Szczegóły programu można znaleźć na oficjalnej stronie festiwalu https://ppa.wroclaw.pl/o-festiwalu/