powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Gliwice. Teatr Miejski zasadzi las

Moglibyśmy zasadzić las - mówi Alina, bohaterka spektaklu "Tchnienie". Chcieć to móc! Będziemy sadzić las, to brzmi epicko. Możesz to zrobić razem z nami 7 kwietnia - zaprasza Teatr Miejski.

Skąd pomysł? Zainspirowali nas Alina i Łukasz, bohaterowie spektaklu "Tchnienie", w reż. Rafała Szumskiego.

Rośliny to naturalny filtr dla zanieczyszczeń powietrza. Zasadzimy w Gliwicach buki, jesiony, brzozy, modrzewie, około 100 drzew. Potrzebujemy Twojej pomocy. Zabierz rodzinę i wspieraj razem z nami działania dla klimatu. Nasz las będzie rosnąć na polanie nieopodal ul. Karola Szymanowskiego w Gliwicach.

Zbiórka 7 kwietnia, o godz. 13.30 na przystanku autobusowym Gliwice Teatr stanowisko 3 (naprzeciwko gmachu Teatru przy Nowym Świecie). Odjazd godz. 13.45. Sadzenie drzew od 14.00 do 16.00. Weźcie ze sobą termosy z ciepłymi napojami i przekąski. Zapowiada się super zabawa!

UWAGA! W razie opadów śniegu lub mrozu wydarzenie musi być przesunięte na późniejszy termin

Informacja organizacyjne:

- w pobliżu miejsca, w którym będziemy sadzić drzewa nie ma parkingu, dlatego zorganizowaliśmy transport na miejsce akcji, jednak ilość miejsc w autobusie jest ograniczona. Prosimy o zgłoszenia w dziale edukacji, edukacja@teatr.gliwice.pl, tel. 503 868 642

- zbiórka uczestników o g. 13.30, na przystanku autobusowym Gliwice Teatr, stanowisko 3 (naprzeciwko gmachu Teatru przy Nowym Świecie)

- odjazd g. 13.45

- sadzenie lasu, g. 14:00 - 16:00

- miejsce: polana przy ul. Szymanowskiego, własność Miasta Gliwice

Wydarzenie zorganizowane wspólnie z Miejskim Zakładem Usług Komunalnych w Gliwicach i Fundacją Aeris Futuro z Krakowa www.aerisfuturo.pl