powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Teatr Muzyczny Roma na żywo w CH Arkadia

23 marca o godz. 13.00 w Centrum Handlowym Arkadia będzie można wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu. Z okazji 20-lecia Teatru Muzycznego ROMA wydana została książka Sergiusza Pinkwarta "Warto marzyć". Podczas jej promocji aktorzy TM ROMA w 20 minut muzycznie podsumują te dwie dekady. W trakcie występu usłyszymy i zobaczymy przeboje z takich musicali jak "Piloci", "Mamma Mia!" czy "Upiór w operze".

Album "Warto marzyć" to historia 20 lat największej polskiej sceny musicalowej przekazana z pierwszej ręki. To bezcenna wiedza i fantastyczna lektura zarówno dla fachowców, jak i dociekliwych miłośników teatru, a przede wszystkim - widzów zakochanych w musicalach. Znajdziemy w niej niezwykłą opowieść o historii teatru oraz wywiady z twórcami i aktorami musicalu "Piloci".

Książka dostępna jest w salonach EMPIK, a podczas jej promocji w CH Arkadia widzowie zostaną zabrani w krótką muzyczną podróż po takich musicalach jak:

- "Crazy For You"

- "Koty"

- "Grease"

- "Upiór w operze"

- "Akademia Pana Kleksa"

- "Miss Saigon"

- "Les Miserables"

- "Deszczowa piosenka"

- "Taniec wampirów"

- "Mamma Mia!"

- "Aladyn, Jr"

- "Piloci"

Podczas wydarzenia będzie też można zdobyć autografy artystów i twórców musicalu "Piloci" (Edyta Krzemień, Malwina Kusior, Marta Wiejak, Janusz Kruciński, Paweł Kubat, Jan Traczyk, Andrzej Skorupa oraz Wojciech Kępczyński, Michał Wojnarowski i Jakub Lubowicz).