Ruda ¦l±ska. Koncert piosenek Kaliny Jędrusik w MCK

Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie ¦l±skiej zaprasza 9 marca o godz. 18.00 na koncert "Z kim tak ci będzie Ľle jak ze mn±? Z KIM TAK CI BĘDZIE ¬LE JAK ZE MNˇ? - piosenki Kaliny Jędrusik w wykonaniu Agnieszki Bielanik-Witomskiej.

Koncert piosenki "Z kim tak Ci będzie źle jak ze mną?" tworzą "perełki" z repertuaru Kaliny Jędrusik, jednej z gwiazd Kabaretu Starszych Panów. Genialne pióro Jeremiego Przybory, wspaniała muzyka Jerzego Wasowskiego oddają kwintesencję kobiecości, naznaczonej z jednej strony zmysłowością, erotyzmem, z drugiej zaś ogromnym poczuciem humoru, autoironią, a także wdziękiem i dobrym smakiem. W czasie koncertu usłyszymy m.in.: "Bo we mnie jest seks", "SOS", "Z kim tak Ci będzie źle jak ze mną", "Dla Ciebie jestem sobą".

Piosenki Kaliny Jędrusik na scenie MCK zaprezentuje Agnieszka Bielanik-Witomska - piosenkarka, aktorka scen muzycznych. Debiutowała w Teatrze Muzycznym w Gliwicach, współpracowała z chorzowskim Teatrem Rozrywki, koncertowała z kabaretem "Pod Egidą" Jana Pietrzaka. Od 2008 roku tworzy własne programy muzyczne.

Wystąpią:

Agnieszka Bielanik-Witomska - śpiew

Klaudiusz Jania - fortepian

***

BILETY w cenie: 25 zł (parter - rzędy 1-5), 20 zł (parter - rzędy 6-15), 15 zł (balkon)

REZERWACJA BILETÓW tel.: 32 2486 240 lub 512 024 062, e-mail: bilety@mckrudasl.pl

KUP BILET ON-LINE na: www.mckrudasl.pl

Zapraszamy.

e-teatr.pl - wortal teatru polskiego © Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego