Białystok. "Chcesz się bawić? Zadzwoń!" w filharmonii

To komediowa uczta pełna zwrotów akcji, barwnych postaci i świetnego humoru spędzonego w towarzystwie gwiazd. A mowa o spektaklu "Chcesz się bawić? Zadzwoń!". Jego premiera odbędzie się 16 lutego w białostockiej filharmonii.

«Twórcy spektaklu "Mayday 2" i "Szalone nożyczki" zapraszają na światową premierę pt. "Chcesz się bawić? Zadzwoń!".

To spektakl komediowy pełen zwrotów akcji

Dziesiąta rocznica ślubu w Paryżu? Ach jak cudownie - Charlotte już dopina walizkę! Zapowiada się wspaniale... gdyby nie kilka nagłych niespodzianek i "małych" sekretów, które tworzą pajęczą sieć, wplątując zarówno bohaterów, jak i widzów.

Henry traci pracę i wszystkie środki przeznaczone na podróż. Spełnienie paryskiego marzenia staje pod panicznym znakiem zapytania. Na pomoc przybywa Tristan - kreatywny sąsiad, który daje propozycję nie do odrzucenia. Henry, nie chcąc narazić się swojej żonie, postanawia przyjąć niecodzienną ofertę! Ach... Czego nie robi się dla ukochanej żony (lub bardziej ze strachu przed nią!). Call center o erotycznym zabarwieniu... to dopiero początek dobrej zabawy.

Kiedy Charlotte wpada na trop tajemnic męża, po jej piętach zaczyna deptać detektyw Bloggins. Co ukrywa kobieta? Czego szuka detektyw? Czym zaskoczy nas każda pojawiająca się postać?»

e-teatr.pl - wortal teatru polskiego © Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego