powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Wrocław. Warsztaty dla nauczycieli w WTP

Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza instruktorów teatralnych, nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych na warsztaty teatralne. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Jeżeli prowadzisz w szkole kółko teatralne, wychodzisz ze swoją klasą do teatru, masz świadomość, jak ważna jest rola edukacji artystycznej i teatralnej w rozwoju i kształtowaniu swoich uczniów - te warsztaty są właśnie dla Ciebie. Naszym celem jest podniesienie Twoich kompetencji i przekazanie Ci nowych narzędzi do pracy z dziećmi i młodzieżą w technice pantomimy.

Dwudniowe szkolenie w zakresie edukacji teatralnej, obejmujące 10 godzin praktycznej pracy warsztatowej, poprowadzi aktor Wrocławskiego Teatru Pantomimy - Jan Kochanowski. Podczas warsztatów uczestnicy poznają m.in. propozycje zabaw ruchowych

i teatralnych do wykorzystania w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. Udział zajęciach jest bezpłatny.

Szczegółowy plan zajęć:

16 marca (sobota) - 10:00 - 12:30 (przerwa) 13:00-15:30

17 marca (niedziela) - 10:00 - 12:30 (przerwa) 13:00-15:30

Zgłoszenia:

Uzupełnioną kartę zgłoszeniową prosimy wysłać na adres: a.paluch@pantomima.wroc.pl. Karta można pobrać z naszej strony www.pantomima.wroc.pl.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty odbywają się w ramach projektu "Akcja: EDUKACJA 3.0" i dofinansowane są ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.