Kielce. Walentynki z Greyem w KCK

"Klaps! 50 Twarzy Greya" w Kielcach. Świętuj walentynki już we wtorek! W sztuce grają znakomici aktorzy. Zobaczymy ich na scenie Kieleckiego Centrum Kultury we wtorek 12 lutego.

«Idealna propozycja na wieczór z okazji Walentynek - spektakl z udziałem Magdaleny Lamparskiej i Mateusza Damięckiego! Spektakl, który cieszy się wielkim powodzeniem.

Sztuka Teatru Polonia nawiązuje do "Pięćdziesięciu twarzy Greya" E.L. James - najsłynniejszego światowego czytadła dla kobiet. Tę wyśmiewaną i lekceważoną książkę przeczytało najwięcej kobiet na świecie, w USA już w ciągu trzech pierwszych miesięcy powieść sprzedała się w liczbie 20 milionów egzemplarzy!

"Klaps! 50 twarzy Greya" to lekkie i zabawne przedstawienie, które niewątpliwie bazuje na kultowej trylogii, ale - nie ma się co oszukiwać - pokazuje ją z przymrużeniem oka. Bo to parodia i to parodia w najlepszym wydaniu!

Na scenie spotykamy autorkę książki i dwójkę stworzonych przez nią postaci, które kłócą się z autorką o ich wizerunki i zalety intelektu i charakteru. Spektakl muzyczny, ze znakomitymi piosenkami.

Na potrzeby inscenizacji sztukę przełożył Bartosz Wierzbięta, zaś reżyserią zajął się kanadyjski reżyser John Weisgerber. To zabawna, ironiczna historia, będąca z jednej strony kpiną z literatury tego rodzaju, ale z drugiej opowieścią o współczesnych kobietach i mężczyznach.

W tym muzycznym spektaklu ze znakomitymi piosenkami zobaczą Państwo Magdalenę Lamparską, Martę Walesiak oraz Mateusza Damięckiego. Uwaga! Spektakl dla widzów dorosłych!

Sztukę zobaczymy we wtorek, 12 lutego na Dużej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury. Początek o godzinie 19. Bilety w cenie: 95, 90 i 85 złotych online na stronie www.kupbilecik.pl. Bliższe informacje oraz bilety: Agencja Artystyczna Kuman Team, ulica Okrzei 18/12 w Kielcach, tel. 660 525 661,41345 39 30; www.kumanteam.tv.»

e-teatr.pl - wortal teatru polskiego © Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego