Wrocław. Koncert i spektakl z kabaretem w tle

W tym tygodniu we Wrocławiu zaśpiewa aktor związany z Piwnicą Pod Baranami. Zobaczymy też spektakl, którego autorem jest członek kabaretu Paranienormalni.

«Z Piwnicy

Rafał Jędrzejczyk to aktor teatralny i filmowy, artysta kabaretowy, studiował na PWST w Krakowie. Dziś jest jednym z ważniejszych aktorów krakowskiego Starego Teatru, w którym występuje od 1980 roku, gra w filmach i serialach, jest też konferansjerem. Od prawie trzydziestu lat związany jest też z krakowską Piwnicą Pod Baranami. Na Scenie Kamienica zaśpiewa przeboje kompozytorów kojarzonych z tym kabaretem.

Sobota godz. 18. Lelewela 15; 35, 40 zł.

Telewizja kłamie

Tamara Arciuch jako Ania Lawendowska, Adam Fidusiewicz jako Krzysztof Wybisz, Bartek Kasprzykowski jako Maciej Dobor i Bartosz Opania jako ojciec Tadeusz - to czeka tych, którzy przyjdą w środę do Centrum Sztuki Impart na spektakl "Telewizja kłamie". Na scenie pojawią się też Krzysztof Zniemiec, Tomasz Karmel i Marcin Prochop oraz publiczność jako telewidz, który może wybrać jaką telewizję chce oglądać w spektaklu. A do wyboru jest TVP, TVN, Polsat i TV Trwam. Autorem spektaklu jest Michał Paszczyk z kabaretu Paranienormalni (na zdjęciu).

Środa godz. 19.30. Mazowiecka 17; 80-100 zł.»

e-teatr.pl - wortal teatru polskiego © Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego