powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. "Lato w teatrze" po raz 12

Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie otworzył nabór wniosków do programu "Lato w teatrze" i zachęca do składania projektów wakacyjnych warsztatów dla dzieci i młodzieży.

"Lato w teatrze" to ogólnopolski program grantowy skierowany do teatrów, samorządowych instytucji kultury oraz organizacji pozarządowych - ośrodków, które w okresie letnich wakacji szkolnych chcą zorganizować warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży zakończone pokazem.

Wnioski do tegorocznej edycji programu "Lato w teatrze" można składać do 15 marca 2019 roku wyłącznie przez system WITKAC (patrz link poniżej).

Regulamin oraz szczegółowe informacje znajdują się na www.latowteatrze.pl (patrz link poniżej).

Uwaga! Prosimy o uważne zapoznanie się z regulaminem oraz załącznikami do regulaminu, ponieważ zostały wprowadzone w programie istotne zmiany!

Spośród nadesłanych zgłoszeń Komisja Ekspertów Lata w teatrze wybierze najciekawsze propozycje, które uzyskają dofinansowanie w wysokości maksymalnie 40 000 złotych. Lista wybranych projektów zostanie ogłoszona najpóźniej 12 kwietnia 2019 roku na stronach www.latowteatrze.pl oraz www.instytut-teatralny.pl.

Program jest finansowany z budżetu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Szczegółowe informacje:

Joanna Krukowska-Gulik

koordynatorka konkursu grantowego

latowteatrze@instytut-teatralny.pl

tel. 22 501 70 20